Po Prostu Naturalnie Kawa „Snickers” – moja opinia!

Po Prostu Naturalnie Kawa „Snickers” – moja opinia!

Znacie kawy od Po Prostu Naturalnie? Firma pojawiła się na rynku kilka miesięcy temu z produktem jakim była kawa rozpuszczalna. Aktualnie w asortymencie możemy znaleźć także wersję mieloną – obie w różnych wersjach smakowych. Dziś testuję jedną z nich. Waszą decyzją będzie to Po Prostu Kawa „Snickers” czyli popularne połączenie karmelu, orzechów oraz czekolady. Zapraszam do recenzji.

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W
Skład : kawa, aromat.

Jak testuję mielone kawy od Po Prostu Naturalnie? 2 łyżeczki kawy, 160-180ml wody, 90-100ml mleka oraz 2-3 słodziki.

Smak

Pierwsze wrażenie? Czemu tak długo nie piłem mielonej kawy. Coś w tym jest, bo po tygodniu w opakowaniu widoczne jest już dno. To oczywiście zasługa bardzo dobrego smaku – przede wszystkim prawdziwej kawy Arabica. Aromat stanowi tutaj tło, które nabiera na intensywności po dodaniu mleka oraz słodzików. Najbardziej we znaki daje się karmel oraz orzechy. Po Prostu Kawa posmakuje każdemu, kto ceni sobie smak kawy i jest otwarty na ciekawe połączenia aromatów. Tutaj nie ma posmaku chemii i nie zmienia się to po wzbogaceniu kawy dodatkami – 8.5/10.

Podsumowanie

Po Prostu Kawa „Snickers”! Mieliście okazję próbować już kaw od Po Prostu Naturalnie? Ciekaw jestem czy tylko ja nagle stałem się fanem mielonej kawy. Dajcie znać. Następnym razem przetestuję wersję smak daktyli z czekoladą. Zapowiada się równie ciekawie!

Cena : ok. 30 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również z tej kategorii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]