ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa o Smaku Mlecznej Czekolady

Tak nie może być! Od ponad dwóch miesięcy nie było tutaj recenzji kawy.

Po Prostu Naturalnie Kawa o Smaku Mlecznej Czekolady

Dziś jest dzień, w którym zatrzymuję ten niekorzystny licznik. Zaczynam recenzować kolejne smaki kaw od Po Prostu Naturalnie. Na start mleczna czekolada! Mieliście okazję już próbować? To jeden z najnowszych smaków w ofercie. Mój test poniżej.

Makroskładniki (100g): 0 kcal 0B|0T|0W
Skład: kawa rozpuszczalna, aromat

Jak testuję rozpuszczalne kawy od Po Prostu Naturalnie?

Czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180 ml wody, 80-100 ml mleka oraz 4-5 słodzików

Smak

Lepsza niż testowana przeze mnie Cafe D’or z Biedronki? Bez dwóch zdań! Kawa rozpuszczalna od Po Prostu Naturalnie nie ma w sobie nienaturalnej goryczki aromatu oraz chemicznego smaku. Czuć też, że jakość ziarna jest lepsza – ta cecha nie powinna być dla nikogo dziwić. Największą zaletą kawy jest mocno kremowy i mleczny smak gdy stosujemy opisane wyżej proporcje. Mleczna czekolada wypada już nieco mniej korzystnie. Przez to słowo chcę przekazać, iż nie jest wyczuwalna na tyle, by od razu rozpoznać nazwę zaprezentowaną przez firmę. W przypadku kaw czekoladowych jest to ciężkie wyzwanie i ta jest kolejnym przykładem. Jak pamiętacie, recenzowałem też wersję czekoladowo pomarańczową (jest już niedostępna). Tam aromat kakao był naprawdę podobny. Dobra kawa, ale nie dołączy do mojego TOP. Ja daję siedem!

Podsumowanie

Po Prostu Naturalnie kawa o smaku mlecznej czekolady jest po prostu smaczna. Nie miałem wobec niej wielkich oczekiwań, więc zaskoczony też nie jestem. W moim rankingu na pierwszym miejscu wciąż jest masło orzechowe oraz pralinki kokosowe. Miłego!

Cena: 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]