ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa „Kinder Bueno” – recenzja!
5.10.2020 12:43
#po prostu naturalnie

Pijecie kawę codziennie? Dla mnie to obowiązkowy punkt każdego dnia!

Po Prostu Naturalnie Kawa „Kinder Bueno” – recenzja!

Właśnie dlatego tak chętnie testuję nowe smaki od Po Prostu Naturalnie. Dziś recenzja wersji Orzech & Śmietanka & Czekolada, Etykieta sugeruje, że może kojarzyć się z Kinder Bueno.

Makroskładniki (100g): 0 kcal 0B|0T|0W
Skład: kawa rozpuszczalna, aromat

Jak testuję rozpuszczalne kawy od Po Prostu Naturalnie?

Czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180 ml wody, 80-100 ml mleka oraz 4-5 słodzików

Smak

Do skojarzeń z Kinder Bueno daleko, ale i tak kawa jest bardzo smaczna! Z aromatów wymienionych na opakowaniu, we znaki najbardziej daje się śmietanka. W towarzystwie mleka, można ją wyczuć podwójnie. Uważam, że to ten aromat jest tutaj najlepszy. Zarówno orzech, jak i czekolada są już na drugim planie. Wypiłem kilkanaście kaw od Po Prostu Naturalnie i widzę powtarzalność w mieszankach aromatów. Przekłada się to oczywiście na podobny smak. Ten a’la Kinder Bueno wypadł super, ale niegorzej oceniam zwykłą rozpuszczalną z mlekiem i słodzikiem. Jeżeli lubicie mocno mleczne kawy i szukacie czegoś „innego”, to polecam.

Podsumowanie

Po Prostu Naturalnie Kawa „Kinder Bueno” to 18 smak, jaki zrecenzowałem. Czy mnie zaskoczył? Nie. Spełnił moje oczekiwania, bo wiedziałem, czego się spodziewać. TOP3 od miesięcy bez zmian Ciasteczko z karmelem, Pralinki Kokosowe i Masło Orzechowe. Te kawy oceniłem 10/10!

Cena: 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]