ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa Daktyl & Czekolada – moja recenzja!
26.11.2019 04:46
#kawa #po prostu naturalnie

Po kilku dniach od ostatniej recenzji kawy od Po Prostu Naturalnie, czas przetestować kolejny smak!

Po Prostu Naturalnie Kawa Daktyl & Czekolada – moja recenzja!

Dzisiaj jest to połączenie daktyli z czekoladą. Moim zdaniem to najbardziej oryginalna propozycja w całej ofercie firmy. Teoria teorią, ale najbardziej interesuje mnie smak. Ten test zaczyna się właśnie teraz. PO PROSTU KAWA DAKTYL & CZEKOLADA!

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak testuję mielone kawy od Po Prostu Naturalnie? 2 łyżeczki kawy, 160-180ml wody, 90-100ml mleka oraz 2-3 słodziki.

Smak

Tym razem aromat jest mniej intensywny, a na pewno nie tak łatwy do rozpoznania jak poprzednik. Na pierwszym planie ponownie zostaje naturalny zapach i smak mielonej kawy Arabica. Myślę, że zostanie on doceniony nawet przez największych koneserów tego napoju. Połączenie daktyli z czekoladą? Smak ten znam z surowych batonów, w których to kakao i wspomniane bakalie często odgrywają główne role. Tutaj tak nie jest, aczkolwiek dodatek odpowiedniej ilości słodzików oraz mleka sprawia, że zdecydowanie łatwiej jest je wyczuć. Warto docenić także naturalność aromatu i nieobecność sztucznego posmaku – jakość kawy stoi tu na pierwszym miejscu i czuć to już po pierwszym łyku. Po Prostu Kawa ponownie godna jest polecenia. Chcę więcej! – 8/10.

Podsumowanie

Okazuje się, że smak daktyli z czekoladą nie tylko ciekawie brzmi, ale również świetnie smakuje. Tego aromatu po prostu nie da się nie lubić. Opakowanie znów zniknie w nieco ponad tydzień. PO PROSTU KAWA DAKTYL & CZEKOLADA!

Cena : 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]