ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa Czekolada & Pomarańcza – moja recenzja!
3.01.2020 16:27
#kawa #po prostu naturalnie

Pod koniec grudnia uzupełniłem zapasy kawy, od tego czasu codziennie testowałem i dziś dzielę się z wami pierwszą...

Po Prostu Naturalnie Kawa Czekolada & Pomarańcza – moja recenzja!

Pod koniec grudnia uzupełniłem zapasy kawy, od tego czasu codziennie testowałem i dziś dzielę się z wami pierwszą opinią. Na początek wybrałem moim zdaniem najbardziej oryginalny smak, czyli mieszankę czekolady z pomarańczą. Co kryje się w środku? Po Prostu Kawa Czekolada-Pomarańcza!

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat

Jak testuję rozpuszczalne kawy od Po Prostu Naturalnie? Czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180 ml wody, 80-100 ml mleka oraz 4-5 słodzików.

Smak

W środku kryje się bardzo aromatyczna kawa! Zdjęcie czekolady z pomarańczą na etykiecie jest wręcz zbędne, bo wszystko można wyczuć w zapachu i smaku. Po przygotowaniu kawy powyższą metodą, otrzymujemy mocno mleczny, słodki smak z dominującą nutą świeżej pomarańczy. Warto także podkreślić, że nie cechuje się ona sztucznością. Bez obaw! Nie ma tutaj cytrusowego posmaku – w tym przypadku byłaby to już wada. Mnie ta wersja kawy smakuje, ale nie aż tak bym mógł uznać ją za jedną z „naj”. Mimo wszystko, połączenie czekolady z pomarańczą bardziej pasuje mi do słodyczy – 7/10.

Podsumowanie

Połączenie czekolady z pomarańczą w kawie jest dość odważnym posunięciem, ale wypada całkiem nieźle. Jeśli jesteście kawoszami i odkrywacie nowe smaki, to musicie dopisać „Po Prostu Kawa Czekolada-Pomarańcza” do swojej listy!

Cena : 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]