ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa Orzech Laskowy – moja recenzja!
26.11.2019 09:38
#kawa #po prostu naturalnie

Niecały miesiąc temu pisałem tutaj o pierwszej kawie od Po Prostu Naturalnie, a dziś testuję już piąty smak.

Po Prostu Naturalnie Kawa Orzech Laskowy – moja recenzja!

Po raz trzeci jest to kawa mielona. Czy „Orzech Laskowy” będzie stanowić konkurencję dla „Daktyla z Czekoladą” oraz „Snickersa”? Ja znam już odpowiedź na to pytanie. Wam zdradzam poniżej – Po Prostu Kawa!

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak testuję mielone kawy od Po Prostu Naturalnie? 2 łyżeczki kawy, 160-180ml wody, 90-100ml mleka oraz 2-3 słodziki ☕

Smak – mielone kawy od Po Prostu Naturalnie zdążyły mnie już przyzwyczaić do bardzo lekkiego aromatu widocznego na grafice opakowania. W tym przypadku mam jednak wrażenie, że jest on jeszcze mniej wyczuwalny. Dominuje oczywiście znakomity smak mielonych ziaren Arabiki – do nich po prostu nie można się przyczepić. Już po pierwszym łyku czuć, że wyższa cena idzie w parze z najwyższą jakością. Tę cechę szczególnie tutaj doceniam. Wróćmy jednak do aromatu orzecha laskowego. Kojarzy mi się on z tym z pierwszej testowanej przeze mnie wersji, czyli baton karmel – orzech – czekolada. Na niekorzyść jest jednak mniej intensywny. Wysoka ocena, ale liczyłem na coś więcej. Dla koneserów mielonej kawy – 7.5/10.

Podsumowanie : Krótko i na temat – dzisiejsza Po Prostu Kawa Orzech laskowy ląduje na trzecim miejscu w mojej hierarchii mielonych wersji. Faworytem wciąż jest „Snickers”, a drugie miejsce należy do „Daktyla z Czekoladą”. Następnym razem przetestuję Silver Shot – kawę z podwyższoną zawartością kofeiny. Miłego.

Cena : 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]