ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
PIJ WIĘCEJ – napoje Bolero

Ile wypijasz płynów w ciągu dnia? Istnieje duża szansa, że mniej niż wynoszą rekomendacje. Przyjmuje się bowiem, że...

PIJ WIĘCEJ – napoje Bolero

Ile wypijasz płynów w ciągu dnia? Istnieje duża szansa, że mniej niż wynoszą rekomendacje. Przyjmuje się bowiem, że powinniśmy pić minimum 40 ml na każdy kilogram naszej masy ciała. Jak bywa w rzeczywistości, wie chyba każdy. Dlatego tytuł dzisiejszego posta to pij więcej – napoje Bolero!

W takich właśnie sytuacjach z pomocą przychodzą różne dodatki do wody. Jednym z nich jest Bolero. Ta mała saszetka kryje w sobie proszek, który nie zawiera cukru. Wiąże się to zaś z faktem, iż Bolero rozpuszczone w 3l wody ma ok. 1 kcal/100 ml. Wartość niemal taka sama jak woda mineralna, a zdecydowanie łatwiej o wypicie większej ilości płynu (smak jest bardzo słodki).

Moim zdaniem to #gamechanger dla każdego, kto ma problemy ze spożywaniem odpowiedniej ilości wody. Pamiętajmy, że organizm składa się w 60-70% z wody, a nawet małe odwodnienie może wiązać się z wieloma negatywnymi konsekwencjami. Należą do nich m.in zawroty głowy, zmęczenie, pogorszona jędrność skóry, bóle głowy czy pragnienie. To ostatnie nie jest sygnałem, że powinniśmy sięgnąć po szklankę wody, bo oznacza już odwodnienie.

A i jeszcze jedna rzecz! Płyny spożyte z pożywieniem czy napojami takimi jak herbata/kawa też zaliczamy do bilansu. Jeżeli masz problemy z odpowiednią podążą wody, spróbuj Bolero.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]