ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Pan Orzech Pasta z Orzechów Nerkowca – bez cukru i oleju!
19.11.2019 14:24
#masło orzechowe #pan orzech

Kontynuuję serię recenzji past od Pan Orzech i tym razem pod lupę biorę moją ulubioną odmianę orzechów, czyli...

Pan Orzech Pasta z Orzechów Nerkowca – bez cukru i oleju!

Poprzeczka oczekiwań została ustawiona wysoko – Cashew Butter już kiedyś testowałem i wtedy posypały się same „dziesiątki”. Sprawdźmy jak będzie teraz.

Makroskładniki (100g) : 608 kcal 20.2B|48.5T|21.8W (5.8g cukrów prostych)
Skład : 100% orzechy nerkowca prażone

Konsystencja

To trzeba zobaczyć! Orzechy są perfekcyjnie zmielone i co za tym idzie, tworzą bardzo gęstą i nieziemsko kremową pastę. Potrzeba dodawać tu coś więcej ? Wydaję mi się, że nie. Niepodważalna dyszka.

Smak

Każdy kto kiedykolwiek próbował nerkowców wie, że na tle innych odmian wyróżniają się charakterystyczną słodkością. Takiej oczekiwałem też tutaj i się nie zawiodłem. Orzechy cechują się naturalnym smakiem, który nie został w żaden sposób zmieniony w trakcie mielenia. Udało się. Jako miłośnik nerkowców, nagradzam tę pastę maksymalną możliwą ocenę.

Podsumowanie

Jeden z tych produktów, któremu nie można zarzucić żadnych wad. Prosty skład, proces mielenia i mamy perfekcyjną pod względem smaku i konsystencji pastę. Są tu fani nerkowców ?

Cena: ok. 34 zł (m.in JAWO)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]