ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Oszczędź Swoje Kalorie – chrupki kukurydziane!

Granex nie przestaje zaskakiwać. Po budzących kontrowersje płatkach śniadaniowych i waflach, przyszła pora na równie niskokaloryczne chrupki kukurydziane....

Oszczędź Swoje Kalorie – chrupki kukurydziane!

Granex nie przestaje zaskakiwać. Po budzących kontrowersje płatkach śniadaniowych i waflach, przyszła pora na równie niskokaloryczne chrupki kukurydziane. Szczegóły i porównanie z popularnymi Tygryskami znajdziecie poniżej.

Tygryski Chrupki Kukurydziane

Makroskładniki (100g) : 382 kcal 8.8B|1.5T|83W.
Skład : kasza kukurydziana

Granex Bio Chrupki Kukurydziane

Makroskładniki (100g) : 249 kcal 5.5B|1.2T|52W
Skład : grys kukurydziany ekologiczny, mąka kukurydziana ekologiczny, sól morska.

Jak Granex opisuje swój produkt ? „Kwiatki, misie i krokodylki kukurydziane produkowane przez firmę Granex wyróżniają się nie tylko ciekawymi kształtami, ale również niską wartością kaloryczną dla tego typu produktów, którą zawdzięczają naszym wyjątkowym składom”. Tak rzeczywiście jest, bo w porównaniu do przedstawionych w grafice Tygrysków, przekąska firmy Granex ma ok. 30g węglowodanów mniej, a różnica w kaloryczności wynosi ponad 130 kcal! Jak przekłada się to na smak i konsystencję chrupków ? To pytanie kieruję do was, bo ja jeszcze ich nie próbowałem. Będę wdzięczny za każdą opinię.

Niskokaloryczne chrupki kukurydziane dostępne są m.in w E.Leclerc, Auchan, Stokrotce, Chili24 i Guiltfree. Ich cena to ok. 3-4 zł za opakowanie 80g, czyli trochę więcej niż za Tygryski (1-2 zł za 100g). Jeśli widzieliście je także w innych sklepach, to dajcie znać w komentarzu.
.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]