ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Oszczędź kalorie z Granexem – zbawca redukcji

Pamiętasz o niskokalorycznych produktach firmy Granex? Po raz pierwszy wspomniałem o nich tutaj w 2019 roku. Wtedy też...

Oszczędź kalorie z Granexem – zbawca redukcji

Pamiętasz o niskokalorycznych produktach firmy Granex? Po raz pierwszy wspomniałem o nich tutaj w 2019 roku. Wtedy też powstały o nich oddzielne posty, w których zestawiałem je ze znanymi odpowiednikami. Dzisiaj zbieram je w całość i odpowiadam m.in gdzie, jak i w jakiej cenie można je zakupić? No to zapraszam.

Gdzie kupić produkty od Granex z powyższej infografiki?

Jeszcze w tamtym roku niemal każdy z nich można było zakupić m.in Auchan – niestety teraz tak dobrze już nie jest. Aktualnie najłatwiej zamówić je od producenta.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Wystarczy, że napiszesz e-maila z wyrażeniem chęci zakupu danych produktów na adres granex@granex.pl. W odpowiedzi dostaniesz cennik interesujących Cię rzeczy. Kontakt jest płynny.

Ile kosztują produkty od Granex?

Jak napisałem, pełny cennik poznasz po wysłaniu wiadomości. Ja znam ceny wafli – 1.76 zł/szt + 5% VAT (miminalne zamówienie to 36 sztuk) i płatków UFO – 5.01 zł netto/szt + 5% VAT (minimalne zamówienie to w tym przypadku 12 sztuk.

Jak to możliwe, że produkty są tak niskokaloryczne?

Granex utrzymuje, że są to potwierdzone wartości. W produktach wykorzystywane jest pełne ziarno, a nie mąki pełnoziarniste. W odróżnieniu od innych firm, dodaje ziarno kukurydzy zamiast grysu czy mąki. Podane na grafice wartości dotyczą 100g produktu.

Gdzie są zestawienia, o których piszesz we wstępie?

Na Instagramie (pierwszy post 30.06.2019 r.), na Facebooku oraz tutaj, czyli na stronie internetowej.

Zapisz ten wpis na później. Na redukcji produkty od Granexa potrafią uratować przed wilczym głodem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]