ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Orzechownia masło słony karmel – raj na ziemi!

Długo trzymałem Was w niepewności, ale w końcu nadszedł ten moment – moment recenzji. Jak widzicie, dziś będzie...

Orzechownia masło słony karmel – raj na ziemi!

Długo trzymałem Was w niepewności, ale w końcu nadszedł ten moment – moment recenzji. Jak widzicie, dziś będzie o miazdze fistaszkowej o smaku słonego karmelu. To masło od Orzechowni jest bestsellerem w Strefie Mocy. Co ja o nim sądzę? Zostańcie na dłużej, przeczytajcie całą recenzję i podzielcie się opinią. Przed wami Orzechownia masło słony karmel!

Makroskładniki (100g): 594 kcal 26B|48T|11W
Skład: orzechy ziemne, daktyle, aromat karmelowy, sól himalajska.

Konsystencja

Aksamitna, gęsta i kremowa. Akurat w przypadku maseł nie jestem wybredny jeżeli chodzi o te cechy. Lubię zarówno tę leiste i jak bardziej zbite masła przypominające kremy do smarowania. Do konsystencji masła od Orzechowni nie mam ani jednego zastrzeżenia Pamiętajcie tylko, żeby przed zjedzeniem je wymieszać, bo na górze wytrąca się olej z fistaszków. Konsystencja sprawdzi się jako dodatek do „wszystkiego”.

Smak

Genialny! Jestem zgodny z dobrymi opiniami na temat tego masła recenzjami. Wystarczyły zaledwie cztery składniki, żeby stworzyć „niebo w gębie”. Inaczej nazwać się tego nie da. Oczywiście na pierwszym planie wciąż jest smak orzechów, a reszta nadaje tutaj słonego karmelu. Pisząc o reszcie mam na myśli daktyle, aromat karmelowy oraz sól himalajską. Naprawdę nie sądziłem, że daktyle tak dobrze wypełnią swoją rolę – sprawienie, że masło będzie słodkie. To się jednak udało! Wszelkie substancje słodzące są zbędne. No dobrze, ale co z tym karmelem? Spokojnie, za ten smak odpowiada aromat. Jak wiemy, aromaty są intensywne, więc na karmelową nutę narzekać nie można. Mam tylko jedną uwagę, która dotyczy soli. Miazga jest co prawda słona, ale ja dałbym jej jeszcze więcej. Poza tym Orzechownia ma prawo do dumy i radości. Znakomite w smaku masło.

Podsumowanie

Gdyby wszystkie smakowe masła i kremy miały taki skład jak Orzechownia masło słony karmel, to byłoby zbyt dobrze. Do tego idealna konsystencja i smak, od którego ciężko się oderwać. Obowiązkowo do przetestowania.

Cena: ok. 30 zł (Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu “fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]