ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Optiumum Nutrition Protein Whipped Bites – recenzja 2 smaków!

Strawberry & Cream Z pewnością nie jest to standardowy baton proteinowy. Jak możecie zobaczyć na drugim zdjęciu jest...

Optiumum Nutrition Protein Whipped Bites – recenzja 2 smaków!

Strawberry & Cream

Z pewnością nie jest to standardowy baton proteinowy. Jak możecie zobaczyć na drugim zdjęciu jest on podzielony na dwie części po 38g. Polewę przekąski stanowi cienka warstwa gorzkiej oraz białej czekolady. Najbardziej zaskakująca jest struktura batona – bardzo miękka i przypominająca Milky Way-a. To zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Smakiem baton proteinowy bardzo przypomina mi cukierki Mister Ron. Połączenie śmietanki z truskawkami świetnie do siebie pasuje. Całość nie jest zbyt słodka, do czego przyczynia się m.in gorzka polewa. Bardzo smaczny baton, ale mimo wszystko oczekiwałem czegoś znacznie lepszego. Nie zmienia to jednak faktu, że chętnie kupię go ponownie, chociażby ze względu na perfekcyjną jak dla mnie konsystencję.

Salted caramel

Kolejny produkt o tak popularnym ostatnio smaku jakim jest słony karmel. Struktura batona jest oczywiście taka sama jak u poprzednika, jednak warto zaznaczyć, że różnią się one polewą. W tej wersji nie jest to gorzka, a mleczna czekolada w połączeniu z białą. Przechodząc do smaku, to nie mam pojęcia skąd wzięła się nazwa salted caramel. Karmel jest bardzo mało wyczuwalny, a słonego smaku nie ma w ogóle. Całość jest umiarkowanie słodka, tak samo jak w wersji truskawkowej. W tym produkcie warto zwrócić uwagę na : przyjemną, miękką konsystencję, małą ilość cukrów prostych (2g), wysoką zawartość błonnika (7g) oraz białka (20g).

Podsumowując, Wipped Bites Salted Caramel nie jest zły, ale gdybym miał wybierać pomiędzy dwoma receznowanymi dzisiaj smakami, postawiłbym na strawberry&cream.

Cena: 10 zł (Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu “fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]