ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
NieCukiernia Fit Cake – słodycze XXI wieku!
3.02.2021 17:41
#fit cake #niecukiernia

Znacie już niecukiernię Fit Cake? Dziś przedstawię Wam ją nieco od innej strony!

NieCukiernia Fit Cake – słodycze XXI wieku!

Z Fit Cake kumplujemy się od ponad roku i wiemy już, że możemy na sobie nawzajem polegać. Ja, testując desery pierwszej polskiej “niecukierni” z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to marka, która utrzymuje wysoki poziom i ciągle się rozwija. Niecukiernia Fit Cake z kolei wie, że piszę bezstronne recenzje i zawsze mogą liczyć na moje sugestie – co wypada super, a co warto zmienić. Bardzo cenię sobie taką komunikację.

Fit Cake ceni sobie opinie

Każdą uwagę kierujący siecią biorą głęboko do serca, ponieważ rozumieją, że praca w tej branży polega na ciągłym doskonaleniu się, wyczuwaniu trendów i profesjonalizmie. Teraz, kiedy założyłem własną markę FITREC Nutrition dzielą się ze mną swoimi biznesowym doświadczeniem i kibicują. Mamy wspólne pomysły i plany na połączenie sił również na tym polu – usilnie wierzę, że jednego dnia ujrzą one światło dzienne. Dwie marki „FIT” z ogromną pasją i zaangażowaniem – to byłoby coś!

Fit Cake x Fit Recenzje – jak to się zaczęło?

O Fit Cake poinformowali mnie moi obserwatorzy w mediach społecznościowych. Wymieniali się opiniami, gdzie można kupić dobre, zdrowe słodycze. Nie działało wtedy na rynku zbyt wiele stacjonarnych lokali z tego typu deserami. Zainteresowałem się więc Fit Cake, bo nazwa ta często przewijała się w rozmowach. Nawiązałem kontakt z Fit Cake i szybko przerodził się on w prawdziwe porozumienie, a potem pociągnął za sobą intensywną współpracę.

Kto stoi za deserami Fit Cake?

Przyznam, że zaimponowało mi, że firma ta robi słodycze bez dodatku cukru (zgodnie ze swoją dewizą “No sugar, no problem”), ma szeroką ofertę dla osób nietolerujących glutenu i dla alergików. Produkty są starannie opisane, z podziałem na kalorie i makroskładniki. Na dodatek wszystkie przygotowywane są według autorskiej receptury Eweliny Choińskiej. Trzeba przyznać, że zna się na rzeczy, a ja nie raz miałem okazję się o tym przekonać. Poza tym, że zawodowo zajmuje się słodkimi wypiekami, jest też zawodniczką fitness – to połączenie pasji nie mogło się nie udać! Dzięki temu dziś możemy korzystać ze specjałów Fit Cake!

Jakie są najlepsze desery Fit Cake?

Jednym z moich ulubionych produktów Fit Cake są desery w słoikach. Każdy jest przemyślanym, zbilansowanym posiłkiem. Poza ciekawym doborem składników, różnorodnością faktur, ma też tę zaletę, że nie trzeba go naraz zjadać w całości. Można po zaspokojeniu głodu słoiczek po prostu zakręcić i resztę zostawić na później. Jest to też bardzo ekologiczny sposób serwowania deseru. Który jest moim ulubionym? Choć smakują mi wszystkie, to Deser a’la Reese’s zaskoczył mnie najbardziej – raj na ziemi!

Fit Cake stacjonarnie i online

Niecukiernia Fit Cake nie marnuje czasu! Dąży do stałego rozwoju, by móc oferować swoim obserwatorom/klientom najlepsze treści oraz produkty. Śledzicie już Instagrama i Facebooka Fit Cake? Jeżeli nie, to koniecznie wpadajcie i obserwujcie ich poczynania. Prężnie działają nie tylko stacjonarnie (mapa wszystkich punków w Polsce), ale również online – lubię to! Niecukiernia Fit Cake to słodycze XXI wieku!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]