ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Najlepsze produkty od Olimp – must have!

Ostatni wpis z zestawieniem moich ulubionych produktów od KFD się Wam spodobał, więc kontynuujemy serię. Tym razem mam...

Najlepsze produkty od Olimp – must have!

Ostatni wpis z zestawieniem moich ulubionych produktów od KFD się Wam spodobał, więc kontynuujemy serię. Tym razem mam „notatkę” na temat TOP6 produktów Olimp Sport Nutrition. W poprzednich miesiącach, a nawet latach znalazło się tu dużo recenzji artykułów tej polskiej firmy. Dziś wybieram najlepsze!

Masło Orzechowe Smooth

Co jest nadzwyczajnego w tym maśle? Kto próbuje dużo maseł 100% orzechów, wie że arachid, arachidowi nierówny. Ten jest świetny w smaku i ma bardzo kremową konsystencję. Występuje w słoikach 350g i 700g. Wartości: 644 kcal 52T/20W/25B. Cena to 16 zł/26 zł.

Olimp Protein Bar Ciasteczko

Mój ulubiony baton z tej serii! Konsystencją przypomina Liona, a smak to słodkość białej czekolady, karmelu oraz nuta wanilii. Jest chrupiący, bo pod polewą kryją się chrupki sojowe. 1 baton to 64g: 237 kcal 19B|11T|19W. Coś dla fanów białej czekolady! Cena ok. 8 zł.

Krem Almond-Coconut

Przez wielu uznawany nawet za najlepszy fit produkt w ofercie Olimp. Nie dziwię się, bo to naturalnie słodki, migdałowo-kokosowy raj! W składzie tylko migdały, kokos i miód. Konsystencja jest za lekko chrupiąca i kremowa. 661 kcal 20B|58T|13W. Cena to ok. 46 zł za 300g.

Matrix Protein 32% Podwójna Czekolada

Smak, który uważam za najlepszy ze wszystkich Matrixów. Średnia słodkość i intensywny smak czekolady – to jest to! Struktura jest oczywiście charakterystyczna – ciągnąca, ale też nie za twarda. 60g: 253 kcal 25.1B|8.1T|19.7W. Cena to około 7 zł.

Whey Protein Complex Słony Karmel

Jeśli już wiele razy próbowaliście białek o smaku słonego karmelu i mieliście wyższe oczekiwania, to spróbujcie tego. Jest mleczny, bardzo słodki, a nuta soli wyraźna – przypomina lody Carte D’or. 100g to: 390kcal 75B|6.5T|7.8W. Opakowanie 700g kosztuje ~59 zł.

Gladiator Protein Bar Vanilla

Najlepszy Gladiator na całej arenie Olimp Sport Nutrition. Najlepszą robotę robi tutaj biała czekolada oraz ukryty pod polewą sos waniliowy. Na słodkość narzekać nie można. Konsystencja też się nie nudzi. 60g: 221 kcal 22B|8.3T|16W. Warto! Cena ok. 7 zł.

A jakie są Wasze ulubione produkty od Olimp Sport Nutrition?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]