ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Muller Mullermilch Protein – nowość w Polsce!

Vanilla – kolejna nowość, która dopiero od kilku tygodni dostępna jest na półkach sklepowych. Skład napoju nie jest...

Muller Mullermilch Protein – nowość w Polsce!

Vanilla – kolejna nowość, która dopiero od kilku tygodni dostępna jest na półkach sklepowych. Skład napoju nie jest idealny – można w nim znaleźć m. in cukier i to w, całkiem dużej ilości – 10g/100g (40g w całej butelce). Jako, że jest to produkt proteinowy, nie można pominąć ilości białka – 6.5g/100g (26g w całej butelce). Te liczby robią wrażenie. Konsystencja napoju, nie jest zbyt gęsta i przypomina tę z klasycznych Mullermilch-ów. Zapach wanilii jest wyczuwalny i przekłada się również na smak. Ten zaś, wbrew dużej zawartości cukru, nie jest bardzo słodki. Smak wanilii to klasyk wśród mlecznych napoi, który trudno zepsuć. Tak też jest w Mullermilch-u. Podsumowując, nowość od Mullermilch ma bardzo przyjemny, lekki smak, ale nie na tyle, żeby się nim zachwycać.

Chocolate Banana – bardzo popularne połączenie zarówno w słodyczach, jak i napojach mlecznych. Makroskładniki, skład oraz konsystencja produktu są bardzo zbliżone do poprzednika, dlatego nie będę się w nie zagłębiał. Skupmy się na smaku. Mimo, że czekolada dominuje, to banan również jest wyczuwalny. Proporcje tytułowych składników są idealnie dobrane, dzięki czemu napój ma bardzo dobry smak i moim moim jest ciekawszy od wersji waniliowej. Podsumowując, obie wersje Mullermilch Protein są godne spróbowania, ale w mojej opinii to nadal nie ta sama półka co recenzowane kiedyś napoje Fasten (obecnie Mleczna Dolina) – zarówno pod względem smaku, jak i składu.

Cena : 3-4 zł (m.in Carrefour, Mila, Piotr i Paweł)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]