ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Monster Zero Ultra Violet – smak, sklep i cena!
30.09.2019 04:56
#napoje zero

Monster Zero Ultra Violet już w Polsce! Sugerując się fioletowym kolorem puszki, można wywnioskować, iż napój ma winogronowy...

Monster Zero Ultra Violet – smak, sklep i cena!

Monster Zero Ultra Violet już w Polsce! Sugerując się fioletowym kolorem puszki, można wywnioskować, iż napój ma winogronowy smak. Swojej premiery na rynku amerykańskim doczekał się w 2017 roku, a ostatnio trafił w moje ręce. Zawartość kofeiny w Monsterze to 30mg/100ml, a kaloryczność to jedynie 3 kcal/100 ml. Jak wypada w praktyce? Poniżej przeczytacie moją recenzję!

Smak Monstera Ultra Violet

Smaku winogron w jakimkolwiek napoju nie da się pomylić z innym owocem. Podobnie jest i tutaj. Monster Zero Ultra Violet cechuje się dużą słodkością przy jednoczesnym braku kwaśnego smaku. Warto również podkreślić, że nie pozostawia po sobie goryczki, z którą tak często można się spotkać w energetykach. Napój przypomina mi Fantę Grape i napoje winogronowe z dzieciństwa. Ten smak z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tego owocu i tym, którzy nie znają określania „za słodkie”. Fioletowy Monster jest bowiem niesamowicie słodki i w mojej opinii to bardzo duża zaleta tego napoju.

Podsumowanie

Monster Energy Ultra Violet to moim zdaniem najlepszy Monster dostępny w Polsce! Śmiało mogę też napisać, że fioletowy energetyk od Monster Energy jest najsmaczniejszym napojem zero. Polecam wszystkim spróbować i samemu się przekonać. Mam nadzieję, że wkrótce będzie on dostępny również na półkach sklepowych, a nie tylko w sklepach internetowych. (Udało się! Monster Zero Ultra Violet jest już dostępny w sklepach Żabka, Dealz i Strefa Mocy)

Cena: ok. 5 zł (Żabka)


Komentarze

10 odpowiedzi na “Monster Zero Ultra Violet – smak, sklep i cena!”

 1. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 10/10

  0
  0
 2. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 6.5/10

  0
  0
 3. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 0.5/10

  0
  1
 4. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 10/10

  0
  0
 5. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 10/10

  0
  0
 6. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 2/10

  0
  1
 7. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 9/10

  0
  0
 8. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 10/10

  0
  0
 9. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 9/10

  0
  0
 10. Anonim pisze:

  Visitor Rating: 10/10

  0
  0

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]