ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Monster Zero Ultra Citron – smak, sklep i cena!

Do grona zrecenzowanych już Monsterów bez cukru dołącza kolejna wersja – Monster Zero Ultra Citron. Podobnie jak poprzednicy...

Monster Zero Ultra Citron – smak, sklep i cena!

Do grona zrecenzowanych już Monsterów bez cukru dołącza kolejna wersja – Monster Zero Ultra Citron. Podobnie jak poprzednicy w 100 ml zawiera m.in 400mg tauryny, 30mg kofeiny oraz 15mg l-karnityny. Jak smakuje?

Smak Monstera Ultra Citron

Wyprodukowany na rynek niemiecki napój cechuje się najbardziej kwaśnym smakiem spośród wszystkich Monsterów, które dotychczas próbowałem. Napis Ultra Citron na puszce zdecydowanie nie wprowadza w błąd. Kwaskowatość cytryny balansują substancje słodzące, dzięki czemu napój jest orzeźwiający i przypomina lemoniadę.

Podsumowanie

Każdy z napojów tej firmy do tej pory mi smakował, a Monster Zero Ultra Citron niczego nie zmienia. Intensywnie cytrynowy smak zasługuje na wysoką ocenę.

Cena: ok. 7 zł (m.in Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu “fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy, a składając zamówienie za min. 89 zł kurier dostarczy Twoją paczkę za darmo! Kod działa też stacjonarnie.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]