ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Light Sugar Biały Michałek Protein Bar – jest masło orzechowe!
11.10.2019 17:22
#baton proteinowy #light sugar

W letnich nowościach od Light Sugar nie mogło zabraknąć „fit” odpowiednika znanych wszystkim białych michałków. Wartości odżywcze jednego,...

Light Sugar Biały Michałek Protein Bar – jest masło orzechowe!

W letnich nowościach od Light Sugar nie mogło zabraknąć „fit” odpowiednika znanych wszystkim białych michałków. Wartości odżywcze jednego, 100 gramowego batona to : 505 kcal, 45g tłuszczów, 20g węglowodanów oraz 17g białka. Skład Michałka jest zbliżony Twixowego, ale oprócz daktyli i masła orzechowego zawiera m.in orzeszki ziemne oraz białą czekoladę.

Konsystencja batona nie przypomina zwykłego michałka, jako że całość składa się głównie ze wspomnianego przed chwilą masła orzechowego oraz daktyli. Dzięki temu struktura przekąski jest zarazem miękka i ciągnąca. W masie białkowej zatopione są liczne kawałki chrupiących orzechów ziemnych, które urozmaicają jednolite nadzienie i jednocześnie świetnie pasują do polewy z białej czekolady. Ta zaś stanowi dość grubą warstwę i cechuje się bardzo słodkim smakiem. „Fit” biały michałek może i różni się pod wieloma względami od oryginału, ale przecież nikt nie deklarował, że ma smakować tak samo. Moim zdaniem wypada jeszcze lepiej od popularnych pralin. Lekko słone masło orzechowe w połączeniu ze słodkimi składnikami tworzy zgrany zespół, którego ciężko nie lubić.

Prawda jest taka, że to kolejny produkt od Light Sugar, który szczerze polecam. Czasem nie da się wszystkiego opisać słowami i tak też jest w tym przypadku. Białego Michałka w formie batona proteinowego trzeba po prostu spróbować.

Cena: ok. 11 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]