ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Legal Cakes Protein Chocolate – smak White Berry!

Lecimy dalej! Przetestowałem drugą wersję proteinowej czekolady od Legal Cakes - białą z liofilizowanymi malinami.

Legal Cakes Protein Chocolate – smak White Berry!

Jak wypada na tle mlecznej ? Poznajcie moją opinię.

Makroskładniki (75g – tabliczka) : 363 kcal 11.6B|31T|8.8W (2.1g cukrów prostych)
Skład : tłuszcz kakaowy, erytrytol, mleko pełne w proszku, odżywka białkowa o smaku waniliowym (białka serwatkowe z mleka), liofilizowane maliny, lecytyna sojowa.

Konsystencja czekolady Legal Cakes

równie świetna jak „Crispy One” z wczorajszej recenzji. Co prawda tutaj nie ma ciastek i orzechów, ale są za to zatopione w całej tabliczce liofilizowane maliny. Urozmaicają one strukturę czekolady i nadają jej chrupkości. Rozpuszczalność także na wysokim poziomie.

Smak Legal Cakes White Berry

Baaajka! Kto jest na bieżąco z recenzjami ten wie, jak bardzo lubię białą czekoladę. Ta od Legal Cakes zaskoczyła mnie swoją jakością. Prosty skład przekłada się na prosty, mniej słodki od sklepowych tabliczek smak oraz kontrastującą kwaskowatość malin. Połączenie tych owoców z białą czekoladą jest dosyć popularne, ale nie zawsze zdaje egzamin – tutaj zdało.

Podsumowanie

Legal Cakes po raz kolejny potwierdza, że słodycze bez cukru nie raz potrafią być lepsze od tych klasycznych. Cena może nie każdego zachęci do spróbowania, ale moim zdaniem warto przynajmniej raz się skusić, porównać ją ze sklepowymi odpowiednikami i wyrobić sobie własną opinię.

Cena: 10-13 zł (Legal Cakes)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]