Legal Cakes Baton Koko – przypomina zwykłe bounry?

Legal Cakes Baton Koko – przypomina zwykłe bounry?

Kokosowy baton w polewie czekoladowej od Legal Cakes zawiera najmniej węglowodanów ze wszystkich przekąsek tej firmy. Dokładne makroskładniki (90g) to : 281 kcal, 23.7g tłuszczów, 4.4g węglowodanów oraz 12.6g białka. Bezglutenowy „Koko” został wyprodukowany z zaledwie 5 składników : wiórków kokosowych, odżywki białkowej, czekolady, erytrolu oraz agaru.

Ubogość składu niestety, ale nie wpływa pozytywnie na konsystencję oraz smak batona. Ta pierwsza moim jest zdecydowanie za sucha i tekturowata. Smak zaś mimo, że intensywnie kokosowy, to niczym szczególnym nie zaskakuje – brakuje mu słodkości, a gorzko-kwaśna polewa czekoladowa jedynie mu w tym przeszkadza.

Oczywiście przekąska jest do zjedzenia i co do tego nie mam żadnych wątpliwości, jednak jej przeciętna konsystencja oraz smak nie zachęca do ponownego zakupu. Na ten moment, „Koko” to najsłabsze ogniwo spośród wszystkich batonów Legal Cakes, które próbowałem.

Cena: 7-8 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również z tej kategorii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]