Lay’s Crunchy Biscuits Oven Baked – tomato spring onion

Tak jak zapowiadałem, dziś recenzja kolejnej nowości od Lay’s. Upolowane w Dealz Lay’s Crunchy Biscuits Oven Baked to pieczone ciastka z zawartością tłuszczu obniżoną aż o 40%. Próbowaliście ? Moją opinię poznacie poniżej

Makroskładniki (100g) : 452 kcal 7.6B|17T|64W (12g cukrów prostych)
Skład : m.in mąka pszenna, olej rzepakowy, syrop glukozowo-fruktozowy, pomidory, cukier, zielony i czerwony pieprz, czosnek, aromat, regulator kwasowości, mąka kukurydziana, skrobia, skrobia ziemniaczana, owies, lecytyna sojowa, sól.

Konsystencja Lay’s Crunchy Biscuits

chrupiące, grubsze od wczorajszych “Crispy Thins” i tak samo jak wyglądem, strukturą przypominające znane wszystkim Sunbites (zawartość tłuszczu także jest podobna).

Smak Lay’s Crunchy Biscuits Tomato Spring Onion

choć producent pisze o pomidorach i wiosennej cebulce, to tę drugą zamieniłbym po prostu na zioła. Crunchy Biscuits są dobrze doprawione, słone, tłuste i co tym idzie także bardzo smaczne. Podobne makro i skład do Sunbites, podobny smak.

Podsumowanie

Lay’s Crunchy Biscuits Oven Baked przebiły wczorajsze Crispy Thins, ale nie przekonały mnie swoją ceną. W prawie każdym sklepie możemy znaleźć wspomniane wcześniej Sunbites – 10g więcej w paczce, prawie 2x tańsze, smak, makro oraz skład niemal takie same. Wnioski wyciągnijcie sami.

Cena: 6 zł (Dealz)

  • 10/10
    KONSYSTENCJA - 10/10
  • 8/10
    SMAK - 8/10
9/10
Sending
User Review
0/10 (0 votes)

Leave a Reply

%d bloggers like this: