ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
KFD Nutrition Dip Pychotek – smakuje jak Nutella?
19.11.2019 13:56
#kfd #masło orzechowe

Comiesięczne nowości od KFD stały się już tradycją! W maju był to prosty składem, a makroskładnikami przypominający masło...

KFD Nutrition Dip Pychotek – smakuje jak Nutella?

Wart swojej ceny i kaloryczności ? Odpowiedź znajdziecie w poniższej recenzji. Zapraszam do przeczytania mojej opinii na temat KFD Nutrition Dip Pychotek!

Makroskładniki (100g): 622 kcal 26.6B|47.8T|17.7W
Skład: orzech laskowy blanszowany prażony (73%), koncentrat białka serwatkowego (20%), miód wielokwiatowy, kakao

Konsystencja

Baaardo gęsta! To zasługa głównie orzechów, które stanowią ponad 70% składu oraz niekapiącego dozownika w butelce. Poza tym Dip cechuje się gładką, aksamitną konsystencją i w tym aspekcie nie mam mu nic do zarzucenia. Zasłużona dyszka.

Smak

Mieszanka orzechów laskowych z kakao najczęściej kojarzy się z Nutellą, ale nie w tym przypadku. Choć te dwa składniki są mocno wyczuwalne (za co pochwała), to ich proporcje w stosunku do reszty dodatków zostały trochę przesadzone. W rezultacie mamy umiarkowaną słodkość oraz delikatnie kwaskowaty posmak połączony z goryczką orzechów. Źle nie jest, ale liczyłem na coś więcej.

Podsumowanie

Połączenie czterech składników i stworzenie dipu białkowego było i nadal jest dobrym pomysłem, jednak moim zdaniem przydałoby się kilka korekt. Mam tu na myśli przede wszystkim zmniejszenie ilości orzechów i dodanie substancji słodzącej. Konsystencja pozostaje sztosem! A Wy jak oceniacie KFD Nutrition Dip Pychotek?

Cena: ok. 16 zł (Sklep KFD)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]