ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Kellogg’s Froot Loops – najlepsze amerykańskie płatki?
3.11.2019 11:46
##kellogg ##płatki

Dziś nie do końca „fit”, ale takie recenzje też się czasem pojawiają i pojawiać będą. Froot Loops od...

Kellogg’s Froot Loops – najlepsze amerykańskie płatki?

Dziś nie do końca „fit”, ale takie recenzje też się czasem pojawiają i pojawiać będą. Froot Loops od Kellogg’s to popularne przede wszystkim w USA płatki śniadaniowe, które od niedawna możemy kupić także w Polsce.

Makroskładniki (100g) : 391 kcal 8B|3.5T|80W
Skład : m.in mąka owsiana, mąka pszenna, mąka kukurydziana, cukier, syrop glukozowy, sól, naturalne aromaty, barwnik

Konsystencja – podobnie jak kształt, niczym nie różni się od znanym wszystkim Cheerios-ów. Same w sobie są idealnie chrupiące, a do dodaniu mleka nabierają przyjemnej miękkości – 10/10.

Smak – słodki, ale nieprzesłodzony i to chyba największe zaskoczenie, bo kierując się samym wyglądem płatków można wyciągnąć inne wnioski. Froot Loops podzielone są na trzy kolory : żółty, szary i różowy. Ten pierwszy cechuje się miodowym smakiem, jednak od wspomnianych wcześniej Cheerios-ów różni się brakiem polewy. Szare „kółeczka” ciężko jest mi do czegokolwiek porównać, a ostatnie przypominają smakiem różę i są bardzo słodkie. Tutaj nota 8/10 wydaje się być adekwatna.

Podsumowanie : Froot Loops od Kellogg to bardzo smaczne płatki śniadaniowe, które zwracają uwagę szczególnie swoim oryginalnym wyglądem. Do ideału brakuje im jeszcze cukrowej polewy, która z pewnością przyczyniłaby się do lepszego, słodszego smaku.

Cena : ok. 10 zł (Auchan)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]