ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Kawy Piernikowe – Po Prostu Naturalnie vs WK Sklep!
26.11.2019 17:01
#kawa #po prostu naturalnie

Święta coraz bliżej, a sklepach pojawia się coraz więcej tematycznych produktów. Bez wątpienia należą do nich kawy o...

Kawy Piernikowe – Po Prostu Naturalnie vs WK Sklep!

Święta coraz bliżej, a sklepach pojawia się coraz więcej tematycznych produktów. Bez wątpienia należą do nich kawy o smaku piernika. To właśnie one odgrywają dziś pierwszoplanową rolę. Prawdopodobnie większość z was już wie co mam na myśli, ale przecież nie byłbym sobą gdybym nie napisał kilku słów więcej. Zachęcam do przeczytania, a potem do dyskusji. Świadomy wybór – kawy piernikowe.

Co my tu mamy? Dziś przedstawiam wam dwie kawy rozpuszczalne o smaku piernika. Kawy, które cieszą się dużym zainteresowaniem przede wszystkim w okresie świątecznym. Na rynku ich nie brakuje, ale ja chciałbym się dziś skupić na 2 firmach: Po Prostu Naturalnie oraz WK SKLEP. Przechodząc do konkretów, obie kawy mają taki sam skład (ziarna kawy mogą pochodzić z innych źródeł) i taką samą masę opakowania, jednak ich ceny znacząco się różnią. W cenie kawy od WK SKLEP można mieć dwie kawy tj. 300g kawy od Po Prostu Naturalnie. Ich smak może się oczywiście różnić, ale teraz zostaje pytanie: Czy ewentualna różnica w smaku warta jest 30 zł? Moim zdaniem nie. Dlatego też ponownie apeluję i apelować będę – wybierajmy i kupujmy świadomie.

Świadomy wybór – kawy piernikowe. Jeśli podobają Ci się takie posty i widzisz w nich wartość, udostępnij ten post dalej. Dziękuję.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]