ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Kawa o smaku Wanilii – Po Prostu Naturalnie

Maraton recenzji kaw od Po Prostu Naturalnie nadal trwa!

Kawa o smaku Wanilii – Po Prostu Naturalnie

W ostatnich dniach testowałem dla Was mleczną czekoladę i ciasteczko z karmelem. Dzisiaj zabieram się za jeden z klasyków czyli wanilię. Ten aromat w kawie znałem dotychczas z biedronkowej Cafe D’or. Testuję!

Makroskładniki (100g): 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład: kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak testuję rozpuszczalne kawy od Po Prostu Naturalnie? Czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180 ml wody, 80-100 ml mleka oraz 4-5 słodzików.

Smak

Wanilia zaznacza swoją obecność chwilę po otwarciu opakowania. Tego zapachu nie da się pomylić z niczym innym. Z tą cechą wiąże się jednak minus dla smaku. Jaki? Aromat wanilii jest już mniej wyczuwalny. Oczywiście wciąż można go z łatwością rozpoznać, ale mając porównanie do zapachu, tak dobrze nie jest. Jeśli piliście kiedyś mleko waniliowe z kartoniku, to możliwe, że w tej kawie, też je wyczujecie. Taka „magia” dzieje się po dodaniu mleka i słodzika w przedstawionych przeze mnie proporcjach. A jak Po Prostu Naturalnie wypada na tle waniliowej kawy z Biedronki? Wygrywa z nią, choć ja nie nazwałbym tego zwycięstwa pogromem. Aromaty są dość podobne, ale decyduje smak samego ziarna. To od Po Prostu Naturalnie nie po raz pierwszy ukazuję swoją jakość. Smaczna kawa, ale do ideału brakuje.-

Podsumowanie

Wanilia do moich ulubionych kaw od Po Prostu Naturalnie na pewno nie dołączy. Niemal całe opakowanie po kilku tygodniach mówi samo za siebie. Ostatnio częściej stawiam na ciasteczko z karmelem. Dla kolekcjonerów polecam, dla smakoszy mniej.

Cena: 29.99 zł ( Po Prostu Naturalnie)
Smak: 7/10

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]