ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Helio Popcorn Bez Dodatku Tłuszczu i Soli – recenzja fit popcornu!
27.10.2019 06:51
##helio ##popcorn #auchan

Długo go szukałem i się udało - jedyny na rynku popcorn do mikrofalówki bez dodatku soli i tłuszczu.

Helio Popcorn Bez Dodatku Tłuszczu i Soli – recenzja fit popcornu!

Jedno opakowanie tej przekąski to 80g ziaren kukurydzy, 267 kcal, 3.9g tłuszczów, 43.2g węglowodanów oraz 8.8g białka. Produkt od Helio na tle innych tego typu popcornów wyróżnia się także ponad 2 razy większą zawartością błonnika – jedna porcja dostarcza go aż 12g.

Brak tłuszczu oraz innych ulepszaczy nie wpływa negatywnie na strukturę prażonej kukurydzy, jest tak samo chrupiąca i ani trochę gumowata. Smak tak dobrze już nie wypada, ale można było się tego spodziewać – o ile tłuszcz wydaję się być zbędny to popcorn aż prosi się o dodatek soli. Tutaj świetnie sprawdza się metoda Iifym Chefa polegająca na spryskaniu przygotowanej kukurydzy olejem w spray-u i posypaniem jej dowolnymi przyprawami.

Dla fanów słonych, wyraźnych smaków taka opcja sprawdzi się świetnie, a dla tych szukających delikatnych przekąsek, popcorn sam w sobie będzie strzałem w dziesiątkę.

Cena: 2-3 zł (Auchan)

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Helio Popcorn Bez Dodatku Tłuszczu i Soli – recenzja fit popcornu!”

  1. Nie wiadomo jak przygotować pisze:

    Na opakowaniu popcornu brakuje informacji w języku polskim, w jaki sposób go przygotować, mimo, że okładka jest po polsku. Na wewnętrznej torebce mimo napisów „Uwaga”, „Gorące” itd., informacje dotyczące sposobu przygotowania są podane we wszystkich językach regionu, łącznie z ukraińskim i rosyjskim, po polsku brak, kto to przemyślał?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]