Halo Top Cinnamon Roll – najlepszy smak lodów?

Halo Top Cinnamon Roll – najlepszy smak lodów?

Smak dzisiejszych lodów występuje w wielu rodzajach słodyczy, a sama drożdżówka cynamonowa popularna jest przede wszystkim w Europie Północnej i Ameryce. Jeden kubeczek Halo Top Cinnamon Roll to 360 kcal, 71g węglowodanów, 11.8g tłuszczów, oraz 18.9g białka. Po moich ostatnich recenzjach proteinowych lodów, ich skład każdy już chyba na pamięć – w zależności od smaku różni się on jedynie drobnymi dodatkami.

Konsystencja tych Halo Top także nie zawodzi, jest idealnie kremowa, a znalezienie w nich zmrożonych kawałków graniczy z cudem. Smak lodów okazał się miłym zaskoczeniem, ponieważ rzeczywiście bardzo przypomina lukrowane bułki cynamonowe. Drugie skojarzenie, które przyszło mi do głowy po ich spróbowaniu, to popularne ostatnio w Polsce „kołacze”. Lody mają intensywnie cynamonowy smak, a ponadto znajdują się w nich liczne ziarenka oraz smugi tej przyprawy. Połączenie m.in delikatnej śmietanki, mleka i cynamonu tworzy znakomite, wyważone w słodkości połączenie, któremu ciężko się oprzeć.

Wątpiłem, że jakikolwiek smak pobije Peanut Butter Chocolate Cup, ale tak się stało. Od dziś Halo Top Cinnamon Roll to mój faworyt.

Cena: 14.99 zł (Tesco)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również z tej kategorii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]