ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Jaka jest najlepsza siłownia? – porównanie Zdrofit i Total Fitness!

Nadchodzą nowości! Dzisiejszy post rozpoczyna nową serię Gdzie ćwiczyć?- zestawienie siłowni. Będzie to przewodnik po klubach fitness, siłowniach...

Jaka jest najlepsza siłownia? – porównanie Zdrofit i Total Fitness!

Nadchodzą nowości! Dzisiejszy post rozpoczyna nową serię Gdzie ćwiczyć?- zestawienie siłowni. Będzie to przewodnik po klubach fitness, siłowniach i crossfit boxach w Polsce. Najważniejsze informacje w jednym miejscu – bez ukrytych „gwiazdek” i niedomówień. Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu. Ja zaś przechodzę do omawiania pierwszych klubów.

ZDROFIT

To największa sieć klubów fitness! Na dzień dzisiejszy liczy aż 65 lokalizacji w całej Polsce. Najpopularniejszym karnetem jest tutaj „umowa open”. Jego cena – 129 zł/msc obejmuje nielimitowany dostęp do wszystkich klubów, 0 zł opłaty wstępnej, dostęp do zajęć w grupie, sauny i torbę/ręcznik. Inne warte uwagi karnety to m.in „umowa dzienna” – 99 zł/msc (ważny pon-czw w godz. 6-16 oraz pt-nd w pełnych godzinach) oraz „umowa student/uczeń” – 59 zł/msc (ważny pon-czw do godz. 16 oraz od 21 do zamknięcia i pt-nd w pełnych godzinach). W cenie obu karnetów jest także wliczona konsultacja z trenerem i pomiar składu ciała. Jednorazowa wejściówka kosztuje 50 zł. Poza własnymi karnetami, Zdrofit honoruje karty Multisport, FitProfit (w zależności od klubu) oraz Be Active (kluby po Calypso).

Total Fitness

Ta sieciówka oferuje 11 klubów w całej Polsce. Za karnet open zapłacimy tu 119 zł/msc. Co wchodzi w jego skład ? Nieograniczony i nielimitowany dostęp do wszystkich siłowni, zajęć fitness, sauny i kącika malucha. Podpisanie umowy możliwe jest na 12 miesięcy z góry. Nieco bardziej elastyczną alternatywą dla tego karnetu, jest „FLEX”. W tym przypadku płacimy trochę więcej – 159 zł/msc, ale nie mamy żadnych zobowiązań i nie podpisujemy umowy na cały rok. Ten karnet obejmuje wszystkie wymienione wcześniej zasoby, a zamiana na tańszy „SMART” możliwa jest w każdej chwili. Total Fitness honoruje także karty Multisport, FitProfit i OK System. Cena jednej wejściówki to 35 zł. Gdy te warunki jeszcze was nie przekonują, klub zaprasza na darmową wizytę. Składa się ona z konsultacji z trenerem/zajęć fitness oraz rozmowy z konsultantem – analiza potrzeb i dokumentacja.

Gdzie ćwiczyć? – zestawienie siłowni. Jeśli dotarliście do tego momentu, to dziękuję za poświęcony czas. Mam nadzieję, że takie posty będą dla was przydatne. Miłego dnia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]