ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
GBS Angelo Salted Caramel – rzeczywiście słona czy kit?
24.11.2019 09:14
#golden bow solutions #kawa

Nie zwalniam tempa i testuję trzeci smak kawy od Golden Bow Solutions! Dzisiaj na salony wjeżdża GBS Angelo...

GBS Angelo Salted Caramel – rzeczywiście słona czy kit?

Nie zwalniam tempa i testuję trzeci smak kawy od Golden Bow Solutions! Dzisiaj na salony wjeżdża GBS Angelo Salted Caramel. W ostatnich miesiącach słony karmel jest już wszędzie, więc nie mogło go zabraknąć także w ofercie tej firmy. Jak wypadnie na tle dwóch poprzednich smaków? Poprzeczka postawiona jest wysoko, ale wszystko jest możliwe. Zapraszam do przeczytania mojej opinii.

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat

Jak testuję kawy Golden Bow Solutions ? 5g kawy (czubata łyżeczka), 160-180ml wody, 80-100ml mleka oraz 4-5 słodzików. Takie przygotowanie i proporcje rekomenduje samo GBS.

Smak

Liczyłem na więcej! Majowa nowość niestety nie dorównuje swoim poprzednikom. Kawa pozostawia po sobie dziwny, lekko mdły i ciężki do sprecyzowania posmak. Mimo, że nie wypada tragiczne, to pozostawia wiele do życzenia. Aromat słonego karmelu ? Moim zdaniem ciężko go zidentyfikować i bardziej szedłbym tu w stronę zwykłego karmelu. Kawę oczywiście wypiję, opakowanie dokończę, ale nie jest to smak, który ponownie znajdzie się w moim koszyku – 5/10.

Podsumowanie

Po dwóch znakomitych smakach, nadszedł czas na nieco słabszy wersję – GBS Angelo Salted Caramel. Pamiętajcie, że to tylko moja opinia, dlatego jak zawsze polecam testować i sprawdzać na sobie. Możliwe, że wy bardziej polubicie ten smak. A może już próbowaliście? Dajcie znać jak wy go oceniacie.

Cena : ok. 19 zł za 100g (m.in Golden Bow Solutions)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]