ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
GBS Angelo Condensed Milk – smak dzieciństwa!

Co wam przechodzi na myśl po przeczytaniu słów "smaki dzieciństwa"?

GBS Angelo Condensed Milk – smak dzieciństwa!

Ja mógłbym wymieniać bez końca, jednak na mojej liście z pewnością znalazłoby się mleko skondensowane w tubce. Tak się składa, że to jeden ze smaków kawy GBS Angelo – condensed milk. Spróbowałem, a teraz dzielę się z wami moją opinią. No to pijemy!

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak testuję kawy Golden Bow Solutions ? 5g kawy (czubata łyżeczka), 160-180ml wody, 80-100ml mleka oraz 4-5 słodzików. Takie przygotowanie i proporcje rekomenduje samo GBS.

Smak – podchodziłem do tej kawy z naprawdę dużymi wymaganiami i choć może wydawać się to nudne, to znów się nie zawiodłem. Zapach i smak
mleka w tubce zna chyba każdy, a Angelo od Golden Bow Solutions bardzo dobrze je odzwierciedla. Już po zdjęciu wieczka czuć z czym mamy do czynienia. Kawa cechuje się mega intensywnym aromatem mleka skondensowanego – to nie jest marketingowa nazwa! Gdy dodamy do niej jeszcze mleko i słodzik/cukier, to smakuje jeszcze bardziej realistycznie. Condensed milk to najbardziej oryginalny aromat jaki dotychczas miałem okazję próbować. Zapomnieliście jak smakuje mleko w w tubce? Spróbujcie kawy od GBS. To najlepsze wyjście, jeśli nie chcecie pochłaniać ekstra kalorii – 8.5/10.

Podsumowanie : Najciekawszy smak? Z tych GBS Angelo, które dotychczas próbowałem na pewno. Jestem pewien, że wielu osobom nie przypadnie do gustu, ale jeśli lubicie mleko skondensowane – nie zastanawiajcie się i pijcie. Condensed milk daje radę!

Cena : 18.99 zł (m.in Golden Bow Solutions)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]