ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
GBS Angelo Coffee Caramel – jak wypada na tle krówki?

Dziesiąta recenzja kawy od Golden Bow Solutions i pierwsza w tym roku!

GBS Angelo Coffee Caramel – jak wypada na tle krówki?

Szybko ten czas leci, bo po raz ostatni gościła na moim profilu w listopadzie 2019 roku. Wystarczy jednak tych wspomnień, bo dziś test GBS Angelo Coffee Caramel. Lubicie?

Makroskładniki (100g): 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład: kawa rozpuszczalna, aromat.

Wszystkie kawy od Golden Bow Solutions testuję tak: 5g kawy (czubata łyżeczka), 160-180ml wody, 80-100ml mleka oraz 4-5 słodzików. Dlaczego tak ? Aromat zawarty w każdej z kaw od GBS nabiera wtedy znacznie większej intensywności.

Smak

Podobny do uwielbianej przez wielu krówki, ale da się odkryć w nim różnice. Przede wszystkim trzeba zacząć od słodkości. Razem z mlekiem i słodzikiem aromat czuje się jak ryba w wodzie. Karmel jest intensywny, ale niesztuczny jak to bywa w niektórych napojach mlecznych czy słodyczach. Od pierwszego łyku po ostatni, smak jest taki sam. Mam tutaj na myśli brak głębi, którą można odkryć w krówce. To jednak nie sprawia, że kawa jest zła. Przeciwnie, smak karmelu w kawie smakowej wypada znakomicie. Jeżeli lubicie Inkę Karmelową czy zwariowane połączenia ze Starbucksa, to polecam Wam sprawdzić tę pozycję od Golden Bow Solutions. Czy ten smak zadowoli „prawdziwych” kawoszy? Raczej nie, bo to aromat ma w Angelo pierwszeństwo. Ziarna kawy są już na dalszym planie. Mnie bardzo smakuje – w przeciwieństwie do słonego karmelu. Dla miłośników Starbucksowej słodkości!

Podsumowanie

GBS Angelo Coffee Caramel to delikatna kawa, której smak można nazwać też minimalistycznym. Jeżeli nie mieliście dotychczas styczności z kawami tej firmy, to karmel będzie dobry na sam początek. Oczywiście polecam je pić tak jak opisałem powyżej. Wtedy wyciągamy z nich to co najlepsze!

Cena: ok. 19 zł za 100g (Strefa Mocy)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]