ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
GBS Angelo Bounty Islands – recenzja kawy o smaku pralinek!

Po krótkiej przerwie biorę się za kolejny smak kawy od Golden Bow Solutions! Zadecydowaliście, że tym razem będzie...

GBS Angelo Bounty Islands – recenzja kawy o smaku pralinek!

Po krótkiej przerwie biorę się za kolejny smak kawy od Golden Bow Solutions! Zadecydowaliście, że tym razem będzie to Bounty Islands. Razem z tą nazwą, na myśl od razu przychodzi popularny baton z wiórkami kokosowymi. Czy GBS może się z nim porównywać. Już odpowiadam. GBS ANGELO BOUNTY ISLANDS!

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat

Jak testuję kawy Golden Bow Solutions ? 5g kawy (czubata łyżeczka), 160-180ml wody, 80-100ml mleka oraz 4-5 słodzików. Takie przygotowanie i proporcje rekomenduje samo GBS.

Smak

Bez zbędnego przedłużania! Bounty Islands to jedna z najbardziej aromatycznych kaw od Golden Bow Solutions. Kokos przypomina o sobie zaraz po otwarciu opakowania poprzez intensywny i naturalny zapach. Potem przeradza się on w niezastąpiony smak, który robi tutaj największą robotę. Tak, jest bardzo zbliżony do batona Bounty i jestem pewien, że każdy te słowa potwierdzi po spróbowaniu kawy. Nie sądziłem, że tak szybko przyznam drugą dziesiątkę, ale w tym przypadku nie mam wyjścia. Bounty Islands Heaven! – 10/10.

Podsumowanie

Dzisiejszy smak Angelo od Golden Bow Solutions to „must have” każdego miłośnika kawy i Bounty. Smak batona został genialnie odwzorowany i dlatego nic nie powstrzymało mnie przed dziesiątką! Próbowaliście już GBS Angelo Bounty Islands?

Cena: ok. 19 zł za 100g (m.in Golden Bow Solutions)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]