ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Funky Flavors Sweet – irish cream i peanut butter!
2.08.2020 15:11
#aromaty #funky flavors

Od kilku miesięcy nie ma u mnie dnia bez kawy z aromatem Funky Flavors! Testuję coraz to nowe...

Funky Flavors Sweet – irish cream i peanut butter!

Od kilku miesięcy nie ma u mnie dnia bez kawy z aromatem Funky Flavors! Testuję coraz to nowe smaki, a ostatnio szczególną uwagę poświęciłem wersji Irish Cream oraz Peanut Butter. Oba należą do najnowszych aromatów. Jak mi smakują i do czego ich używam? Odpowiadam w dalszej części recenzji!

Funky Flavors Sweet Irish Cream

Smakuje w rzeczywistości jak likier kawowy? Potwierdzenie byłoby tu kontrowersyjne, ale charakterystycznej „alkoholowej” nuty nie brakuje. Czuć to zarówno w zapachu jak i smaku, gdy dodamy krople do napojów czy posiłków. Wyczuwalne smaki w tym Funky Flavors to przede wszystkim czekolada i kawa, choć nie są one tak łatwe do zidentyfikowania. Moim zdaniem dobrym porównaniem dla tego aromatu są praliny kawowo-czekoladowe. Mnie smakuje najbardziej z kawą, ale z owsianką, twarogiem czy kaszą manną też się sprawdza. Jedynie jako dodatek do skyra pozostawia niedosyt. Nie jest to najlepszy aromat jaki testowałem, ale bez dwóch zdań bliżej mu do szczytu niż dna. Nie pozostawia po sobie żadnych sztucznych, chemicznych posmaków. Fajna mieszanka.

Funky Flavors Sweet Peanut Butter

Oczekiwania wobec masła orzechowego były jak zawsze wysokie i niestety skończyły się lekkim zawodem. Choć ten Funky Flavors zły nie jest, to w porównaniu do innych wypada słabo. Już po otwarciu butelki skojarzył mi się z syropem Franky’s Bakery Sweet Peanut Butter. Jestem w stanie się tutaj pokusić o stwierdzenie, że aromat w Funky Flavors jest identyczny, a na pewno bardzo podobny. Orzechy ziemne są bardzo wyczuwalne, ale cała kompozycja nie wypada korzystnie – zajeżdża tzw. apteką. Jestem fanem kaw o smaku masła orzechowego od Golden Bow Solutions i Po Prostu Naturalnie, ale tam aromat wypadł znacznie lepiej. Funky Flavors z kawą także jest niezły, ale do wspomnianych marek mu daleko. Zastosowania tego aromatu są u mnie takie same jak w Irish Cream. Skończę butelkę, ale więcej nie zamówię.

Podsumowanie

Dzisiejszą recenzję aromatów pewnie wygrywa Funky Flavors Irish Cream. Masło orzechowe bardzo lubię, ale w tej formie nie do końca mnie przekonało. Zapach i smak do najlepszych nie należą. A jak Wy oceniacie te Funky Flavors? Dajcie znać!

Cena: ok. 13-17 zł (Sklep FITREC)

Z kodem „FITRECENZJE” otrzymasz rabat na wszystkie produkty w sklepie www.fitrec.pl


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]