ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Funky Flavors Sweet – crispy wafer i chocolate truffle!
27.08.2020 11:02
#funky flavors sweet

Używacie aromatów do posiłków i napojów? Ja tak i dlatego dzisiaj dzielę się z Wami opinią na temat...

Funky Flavors Sweet – crispy wafer i chocolate truffle!

Używacie aromatów do posiłków i napojów? Ja tak i dlatego dzisiaj dzielę się z Wami opinią na temat dwóch kolejnych Funky Flavors Sweet. Są nimi Crispy Wafer i Chocolate Truffle. Oba te aromaty posłodzono tylko sukralozą, a ich kaloryczność wynosi 0. Recenzuję!

Funky Flavors Sweet Cripsy Wafer

Najbardziej trafnym porównaniem dla zapachu i złudnego smaku tego aromatu będą Wafelki Familijne. Pamiętacie je jeszcze? Słodkie, mocno śmietankowe, z akcentem kakao – cechy te idealnie pasują zarówno do wafli, jak i aromatu. Ciężko dobrać tu inne porównanie, bo „Cripsy Wafer” informuje nas jaki aromat jest naprawdę. Dużą zaletą tego Funky Flavors jest też fakt, iż sprawdza się niemal w każdym zastosowaniu. U mnie najczęściej wpada do kawy, ale do nabiału w różnych odsłonach lub owsianek dodaję go prawie codziennie. Moja ocena jest tak samo wysoko jak Snacker Nutter i Caramel Cookie Twist. Super aromat!

Funky Flavors Sweet Chocolate Truffle

Nie wiem jak producent dobiera te aromaty, ale one rzeczywiście przypominają nazwę z etykiety! Akurat tutaj mowa o trufli czekoladowej. W Funky Flavors objawia się ona dominacją ciemnej czekolady, słodkości i alkoholowej nuty. Przez takie połączenie przypomina mi praliny z likierem – nie każdy je lubi, ale ja nigdy nie byłem anty-fanem. Znów najbardziej pasuje mi z kawą. To jednak nie wszystko, bo z każdym produktem mlecznym lub posiłkami na słodko wypadł na plus. Funky Flavors w tej wersji nie ma żadnej cechy, która by mnie odtrącała. Polecam go miłośnikom wspomnianych wcześniej pralin, ale przede wszystkim czekolady. To ona jest tu przewodnikiem. Bardzo dobry!

Podsumowanie

Crispy Wafer czy Chocolate Truffle? Mimo, że oba te aromaty przypominają popularne słodkości, to różnią się pod wieloma względami. Na szczęście tymi różnicami nie są wady. Walka między nowymi Funky trwała długo, ale ostatecznie to nuta Wafelków Familijnych dodatków bardziej mnie przekonała.

Cena: 15-17 zł za 50ml (Sklep FITREC)

Z kodem „FITRECENZJE” otrzymasz rabat na wszystkie produkty w sklepie www.fitrec.pl


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]