funky flavors słodzone aromaty

Funky Flavors Sweet – birthday cake, butterscotch, white chocolate

Kilkanaście dni testowania i pora na kolejną recenzję – Funky Flavors aromaty słodzone. Tym razem są to: Birthday Cake, Butterscotch i White Chocolate. Podobnie jak w przypadku poprzednich smaków, próbowałem je w kilku zastosowaniach. Z kawą, owsianką, kaszą manną i produktami nabiałowymi. Dzięki temu, mogłem lepiej poznać każdy aromat i podzielić się z wami opinią.

Makroskładniki (100ml) : 0 kcal 0B|0Tl0W.
Skład : aromaty spożywcze, nośnik aromatu, substacja slodząca: sukraloza

Funky Flavors Sweet Birthday Cake

Tajemniczy smak tortu urodzinowego w rzeczywistości najbardziej przypomina mleko z tubki. Jest bardzo słodki i towarzyszy mu także waniliowy, lekko mdły posmak. Z kawą słabo się sprawdza, ale jako dodatek do jogurtu, twarogu czy skyra pasuje już znacznie lepiej. Z owsianką oraz kasza manną także wypadł dobrze, jednak moim zdaniem aromat Birthday Cake został stworzony aby mieszać go z produktami nabiałowymi. Szczerze ? Liczyłem na więcej.

Funky Flavors Sweet Butterscotch

Na butelce możemy zobaczyć grafikę przedstawiającą ciastka maślane oblane toffi. Czy tak właśnie smakują krople ? Dokładnie tak, tym razem smak zasugerowany przez producenta został bardzo dobrze odtworzony. Mniej słodki od poprzednika, ale mimo to lepszy. W moim przypadku najlepiej sprawdza się z kawą, owsianką i kaszą manną. Do jogurtów, skyra twarogu itp. lepiej pasuje Birthday Cake.

Funky Flavors Sweet White Chocolate

Najlepszy z dzisiejszej recenzji! Aromat białej czekolady nie jest tu taki oczywisty – na początku zaznacza się się w nim duża słodkość, a dopiero potem można wyczuć typowy smak cechujący białą czekoladę. Ten Funky Flavors nie pasuje jednak do wszystkiego. Moim zdaniem średnio sprawdza się z twarogiem, ale ze skyrem tworzy już znakomity mix. Przypomina mi on tłuste serki homogenizowane. Z kawą, owsianką i kaszą manną aromat białej czekolady także wypadł bardzo dobrze. Ode mnie ósemka.

Podsumowanie

Moim faworytem nadal pozostaje Nutty Choc! Które smaki “Funky Flavors słodzone aromaty” spróbować następnym razem?

Cena: ok. 13 zł za 50 ml (Strefa Mocy)

  • 6.5/10
    BIRTHDAY CAKE - 6.5/10
  • 7.5/10
    BUTTERSCOTCH - 7.5/10
  • 8/10
    WHITE CHOCOLATE - 8/10
7.3/10
Sending
User Review
8.33/10 (3 votes)
%d bloggers like this: