Funky Flavors Raspberry Sorbet

Funky Flavors Sweet Raspberry Sorbet – wakacyjny smak!

Funky Flavors Raspberry Sorbet! To jeden z nielicznych owocowych aromatów w arsenale tej marki. Na rynku zadebiutował w tym roku, ja testowałem go przez kilka tygodni i dzisiaj dzielę się moją opinią. Lubicie sorbety owocowe? Ja bardzo, więc i aromat mnie ciekawił!

Funky Flavors Sweet Raspberry Sorbet

Wachlarz zastosowań dla tego aromatu jest naprawdę szeroki! Do czego ja go używam? Do herbaty, jogurtów, skyra, kaszy manny, lodów białkowych i lodowego fluffa (tutaj znajdziesz przepis). W każdej z tych wersji posiłków sprawdza się bardzo dobrze! Nie zawiera nut mlecznych, więc z owsianką już tak świetnie nie wypada. Tego jednak można było się spodziewać. O samym aromacie mogę napisać, że jest bardzo słodki i naprawdę mocno malinowy. W żadnym z zastosowań nie zostawia po sobie posmaku goryczki za co duży plus. Po dodaniu do herbaty kojarzy mi się z sokiem malinowym, a z lodami i fluffem intensyfikuje smak malin – oczywiście gdy bazą tego posiłku są mrożone maliny. Mogę stwierdzić, że te dwa zastosowania są moimi ulubionymi.

Podsumowanie

Funky Flavors Raspberry Sorbet może i nie ma dużo wspólnego z sorbetem, ale z maliną już tak. Akurat sprawdzi się do wakacyjnych deserów na zimno i koktajlów. Fani piwa z sokiem malinowym też pewnie polubią ten smak, choć w tej wersji aromatu nie testowałem. Oceniając ekonomiczność, klasycznie już go pochwalę. Starcza na bardzo długo i jest tani!

Cena:
~13 zł za 50ml (Strefa Mocy)

  • 7.5/10
    SMAK - 7.5/10
7.5/10
Sending
User Review
5.5/10 (1 vote)

Leave a Reply

%d bloggers like this: