ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Funky Flavors Chocolate Truffle – recenzja

Funky Flavors Chocolate Truffle to słodzony aromat spożywczy pralin czekoladowych z nadzieniem!

Funky Flavors Chocolate Truffle – recenzja

Czy aromat ten dobrze oddaje ich smak oraz zapach? Do czego najlepiej się sprawdzi? 

Aromaty z tej serii nie zawierają cukru i tłuszczu. Nie posiadają wartości energetycznej, a swój słodki smak zawdzięcza sukralozie w składzie.

Składniki: mieszanina aromatów spożywczych, glikol propylenowy E1520 (lotny nośnik aromatu), substancja słodząca sukraloza.

Zapach jest bardzo intensywny! Przede wszystkim mocno czekoladowy. Zdecydowanie jest to ciemna, deserowa czekolada. Wraz z nią wyczuwalne jest także nadzienie znane z trufli. Wyczuwalny delikatnie alkohol w tle, jednak nie są to nuty charakterystyczne dla rumu jak w przypadku aromatu Funky Flavors Sweet Chocolate Rum Praline. Aromaty są podobne do siebie, ale jednak inne. Chocolate Truffle jest zdecydowanie bardziej czekoladowy. 

W smaku jest równie intensywny, ale delikatnie czuć też sztuczność. Nie jest drażniąca, dla mnie akurat akceptowalna. W przypadku używania tego aromatu, polecam również użyć naturalnego kakao, wtedy całość wypada zdecydowanie lepiej i bardziej naturalnie. Kakao jeszcze bardziej podbije czekoladowe nuty tego aromatu!

Do czego aromat Funky Flavors Sweet Chocolate Truffle?

Jak już było wspomniane: Aromat Chocolate Truffle najlepiej się komponuje ze wszystkim co ma dodatek kakao. Podobnie jak Funky Flavors Sweet Chocolate Rum Praline pasuje do jogurtów z dodatkiem kakao, czekoladowych budyniów, owsianek, deserów. 

Do dosmaczania czekoladowych odżywek białkowych oraz koktajli. Sprawdza się również w kawie oraz kakao!

Podsumowanie

Funky Flavors Chocolate Truffle to aromat zgodny z nazwą: przypomina czekoladowe trufle! W smaku i zapachu jest bardzo czekoladowy, wyczuwalne jest nadzienie z pralin oraz delikatna alkoholowa nuta. Można go pomylić z aromatem Funky Flavors Chocolate Rum Praline, ale zdecydowanie różni się od niego. Jednak równie bardzo dobrze komponuje się ze wszystkim co ma kakao: nabiał, desery, ale dobry również z kawą! 

Mimo delikatnego posmaku sztuczności, jest smaczny i warty spróbowania, jednak jak dla mnie zbyt deserowy, by używać go do wszystkiego. Moja ocena to 8/10.

Aromat Funky Flavors Sweet Chocolate Truffle kupisz tutaj!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]