ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Funky Flavors Advocate – recenzja

Funky Flavors Advocate z linii Sweet to aromat mający przypominać smak i zapach popularnego trunku Adwokatu, czyli likieru...

Funky Flavors Advocate – recenzja

Funky Flavors Advocate z linii Sweet to aromat mający przypominać smak i zapach popularnego trunku Adwokatu, czyli likieru jajecznego. Czy rzeczywiście go przypomina? Czy jest warty zakupu?

Funky Flavors Sweet Advocate to słodzony aromat spożywczy likieru jajecznego.

Aromaty z tej serii nie zawierają cukru i tłuszczu. Nie posiadają wartości energetycznej, a swój słodki smak zawdzięcza sukralozie w składzie. 

Składniki: mieszanina aromatów spożywczych, glikol propylenowy E1520 (lotny nośnik aromatu), substancja słodząca sukraloza.

Zapach oddaje 100% aromatu adwokatu. Nie da się go pomylić z niczym innym. 

Jest dosyć wyrazisty, ale jednak nienachalny, czy drażniący. W smaku nie inaczej! Czysty adwokat, jednak bez nut alkoholowych. Jest bardziej deserowy niż alkoholowy. Wyczuwalne nuty wanilii, śmietanki oraz jajek. Skojarzył mi się w smaku z lodami adwokatowymi lub nadzieniem z pączków z adwokatem. 

Jest dosyć słodki i intensywny, jednak nie jest chemiczny, a wręcz smakuje bardzo naturalnie

Do czego aromat Advocate?

Bardzo dobry w nabiale: jogurtach, serku wiejskim, twarogu. Genialny w deserach na zimno! Do budyniu waniliowego, waniliowego, kaszy manny lub ryżu na mleku

Do owsianki też pasuje. Dobry do aromatyzowania (niesmacznych) waniliowych sosów zero. Świetny również do aromatyzowania waniliowej lub bezsmakowej odżywki białkowej. 

W kawie również się sprawdza. Jego zastosowania są więc bardzo szerokie.

Podsumowanie 

Funky Flavors Advocate to aromat zgodny z nazwą! Przypomina w wielkim stopniu charakterystyczny dla tego trunku smak i zapach. Jest wyrazisty, aczkolwiek nie jest drażniący, czy chemiczny. Ma szeroki wachlarza zastosowań, gdyż dobrze smakuje w nabiale, owsiankach, kawie, dosmaczania odżywek białkowych, sosów zero. Jednak najlepiej się sprawdza w fit deserach na zimno. 

Aromat mogę śmiało polecić i moja ocena to 9/10.

Funky Flavors Sweet Advocate możesz zakupić tutaj!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]