Franky's Bakery Zerup Hazelnut Choco

Franky’s Bakery Zerup Hazelnut Choco – jak Monte?

Z czym kojarzy Wam się połączenie mlecznej czekolady i orzechów laskowych? Pierwsze co przychodzi mi do głowy to Nutella i Monte! Pytam, bo dziś recenzuję syrop zero właśnie o takiej mieszance smaków. Zobaczmy czy Franky’s Bakery można porównywać do słodyczy. W kolejnych wersach moja recenzja syropu Franky’s Bakery Zerup Hazelnut Choco!

Makroskładniki (100ml): 11 kcal 0B|0T|0.7W
Skład: woda, guma celulozowa, guma ksantanowa, aromaty, odtłuszczone kakao w proszku, WPC, sukraloza, sorbinian potasu, benzoesan sodu

Konsystencja

Nie zaskakuje i bardzo dobrze! Utrzymuje wysoki poziom konsystencji syropów tej firmy – lepiej przy 11 kcal w 100ml chyba się nie da. Ja oceniam ją gdy syrop ma za sobą kilka godzin spędzonych w lodówce. Zagęstniki lubią niższe temperatury i dzięki nim możemy cieszyć się bardziej gęstą i ciągnącą konsystencję. Nie muszę tu nic więcej dodawać. Konsystencja na “ósemkę”!

Smak

Przez wiele miesięcy nie trafiłem na tak dobry syrop! W końcu smak, który może rywalizować z moim TOP3. Mix orzechów laskowych i mlecznej czekolady jest wyczuwalny w zapachu, a co dopiero powiedzieć w smaku. Mnie bardzo przypomina popularny deser Monte i myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi. Aromaty są mega podobne, a kakao i odżywka WPC nadają całości jeszcze mocniejszego smaku. Tu nie ma mowy o goryczce, chemii, aptece czy innych negatywnych cechach. Zerup ma wyważony smak orzechów i czekolady – niejeden z ponad 500 kcal w 100ml jest od niego słabszy! Właśnie dla takich perełek testuję różne smaki. Dla miłośników Monte i Nutelli.

Podsumowanie

Franky’s Bakery Zerup Hazelnut Choco to nowy ulubieniec z tej serii syropów zero! Nie tylko je przebił, ale również wskoczył na podium overall. Teraz zajmuje u mnie ex aequo trzecie miejsce z syropem 6PAK Czekolada Pomarańcza. Trzeba przyznać, że dużą robotę zrobił dodatek odżywki białkowej i kakao. Brawo!

Cena: ok. 19 zł (Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu “fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy, a składając zamówienie za min. 89 zł kurier dostarczy Twoją paczkę za darmo! Kod działa też stacjonarnie.

  • 8/10
    KONSYSTENCJA - 8/10
  • 9/10
    SMAK - 9/10
8.5/10
Sending
User Review
0/10 (0 votes)

Leave a Reply

%d bloggers like this: