ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
FITREC Kreatyna Monohydrat – właściwości, smaki, cena, składniki

Niedawno miała miejsce premiera kreatyny marki FITREC. Co warto wiedzieć na temat produktu?

FITREC Kreatyna Monohydrat – właściwości, smaki, cena, składniki

Kreatyna to jeden z najnowszych produktów w asortymencie marki FITREC! Jest suplementem polecanym sportowcom – w szczególności osobom trenującym siłowo, charakteryzującym się szerokim zakresem korzyści wynikających z jej stosowania. FITREC Kreatyna Monohydrat dostępna jest w 4 wersjach smakowych! Jakie ma właściwości, składniki i ile kosztuje?

Kreatyna, a Monohydrat Kreatyny

Kreatyna to nic innego jak kwas karboksylowy, biorący udział w metabolizmie energetycznym i naturalnie występujący w naszym organizmie. W czystej postaci możemy ją znaleźć między innymi w produktach pochodzenia zwierzęcego – wołowinie, tuńczyku, krewetkach czy łososiu. Większa podaż kreatyny przyczynia się do większych pokładów nośnika energii, a tym samym zwiększenia wydolności pracy naszych mięśni podczas wysiłku. Czym jest zatem monohydrat kreatyny? To jej najpopularniejsza forma, będąca jednocześnie jednym z najczęściej stosowanych suplementów przez sportowców. Składa się z kreatyny i cząsteczek wody.

FITREC Kreatyna Monohydrat – jakie ma właściwości?

Produkt charakteryzuje się szeroką gamą korzyści zdrowotnych, które szczególnie doceniane są przez osoby trenujące wyczynowo. Głównym efektem suplementacji monohydratu kreatyny jest zwiększenie podaży energii i siły, co przekłada się na możliwość większej produktywności w ciągu dnia, a w przypadku sportowców – wykonanie większej ilości ćwiczeń, serii lub powtórzeń. Liczne badania pokazały, że stosowanie kreatyny przyczynia się do poprawienia wyników sportowych. Monohydrat Kreatyny jest znakomitym suplementem dla osób trenujących siłowo, ze względu na działanie przyspieszające przyrost masy mięśniowej – stosowanie kreatyny pobudza proces jej wzrostu oraz magazynowania wody w organizmie. Kolejnym działaniem produktu FITREC Kreatyna Monohydrat jest wsparcie regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym – kreatyna przejawia korzystny wpływ na odbudowę tkanek, które w trakcie treningu zostają uszkodzone. W konsekwencji, pozwala to na przyspieszenie tego procesu, szybszy powrót do sportu oraz wykonywanie dłuższych, intensywniejszych treningów, niwelując uczucie zmęczenia.

Kto powinien suplementować Kreatynę?

Kreatyna służy do magazynowania energii – zwiększając ilość energii dostępnej podczas wysiłku. Mimo, że jest substancją naturalnie występującą w organizmie (głównie w tkance mięśniowej), jej ilość jest znikoma i przeciętny człowiek nie jest w stanie dostarczyć jej odpowiedniej ilości wyłącznie z pożywienia. Rozwiązaniem jest nowy produkt w asortymencie FITREC!

Kreatyna Monohydrat to suplement polecany dla:

 • osób trenujących siłowo, pragnących zwiększyć masę mięśniową
 • osób uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe i szybkościowe
 • osób na diecie redukcyjnej, o obniżonym poziomie energii i siły ze względu na niskie spożycie kalorii
 • wegan i wegetarian, którzy ze względu na obecność kreatyny w produktach pochodzenia zwierzęcego, są narażeni na jej deficyt

FITREC Kreatyna Monohydrat – smaki i cena

Nowy produkt FITREC dostępny jest aż w 4 wariantach smakowych:

Monohydrat Kreatyny to produkt o pojemności 500g, pozwalający na przyjęcie aż 100 porcji suplementu! Cena FITREC Kreatyna Monohydrat 79.99zł. Nie zapomnij o kodzie rabatowym „FITRECENZJE„, dzięki któremu otrzymasz rabat na całe zamówienie w sklepie FITREC.PL!

Jak stosować Monohydrat Kreatyny?

Nic prostszego! Jedną miarkę produktu (5g proszku) należy wymieszać ze 150-200ml wody i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu, np. przed lub po treningu. Porcję suplementu zaleca się stosować raz dziennie.

FITREC Kreatyna Monohydrat – co musisz wiedzieć?

 • podstawa suplementacji sportowców
 • pobudza proces wzrostu masy mięśniowej
 • zwiększa wydolność, poziom energii i siły
 • przyspiesza proces regeneracji mięśni
 • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia
 • dostępny w 4 wersjach smakowych
 • opakowanie pozwala na przygotowanie 100 porcji

Monohydrat Kreatyny to produkt o udowodnionym, skutecznym i bezpiecznym działaniu. Ze względu na szeroki zakres właściwości, odpowiedni jest dla szerokiej grupy konsumentów. Chcesz poprawić swoje wyniki sportowe? Nie zastanawiaj się i postaw na produkt FITREC!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]