ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
„FIT” zza kulis – batony inne, a jednak takie same

Tak właśnie wygląda branża fitness, ale nie tylko. Nawet w sklepach spożywczych możemy znaleźć produkty, które są identyczne...

„FIT” zza kulis – batony inne, a jednak takie same

Tak właśnie wygląda branża fitness, ale nie tylko. Nawet w sklepach spożywczych możemy znaleźć produkty, które są identyczne w środku, a różni je tylko szata graficzna i cena. Czy kiedykolwiek słyszeliście o batonach Perfection Deluxe czy Crisp Bar? Wiem, że większość odpowiedzi to „NIE”.

Ja potrzebowałem spróbować F**king Delicious, żeby poznać te same batony, ale pod inną marką. To tylko pokazuje realne znaczenie marketingu. Nie wystarczyła świetna konsystencja i smak, żeby Crisp Bar oraz Perfection Deluxe stały się znane w Polsce. Dopiero popularność SFD pośrednio je ukazała.

Wracając do samych batonów – o tych marki All Nutrition oraz Dedicated Nutrition już pisałem tutaj. Jakiś czas temu jeden z Was napisał mi o Body & Fit i ich Perfection Bar Deluxe. Naprawdę nie trzeba było długo szukać. Okazało się, że ma identyczne składniki, wartości odżywcze, cenę, waży 55g i jest w 2 smakach.

Baton o smaku Caramel Peanut każdej z powyższych marek ma 216 kcal, 9.9 tłuszczów, 17g węglowodanów i 20g białka. Wszystkie pochodzą od jednego producenta. Ciekaw jestem ile jeszcze może być takich „nowości” jak „F**king Delicous”.

Swoją drogą, jeżeli jeszcze nie próbowaliście tych batonów, to koniecznie dajcie im szansę. Oba smaki są genialne i cechują się najlepszą w batonach białkowych konsystencją. Taka jest oczywiście moja opinia – razem z Trustami od USN są TOP1!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]