ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Fit Zestaw vs Czekolada Proteinowa – wybierz dobrze!

Napój proteinowy Fasten, baton proteinowy od GO ON Nutrition i czekolada proteinowa od WKSKLEP. To właśnie te przekąski...

Fit Zestaw vs Czekolada Proteinowa – wybierz dobrze!

Napój proteinowy Fasten, baton proteinowy od GO ON Nutrition i czekolada proteinowa od WKSKLEP. To właśnie te przekąski posłużą mi dziś jako przykłady moich przemyśleń. Chyba domyślacie się dlaczego je rozdzieliłem. Poniżej odpowiadam i argumentuję swój wybór, a was zachęcam do tego samego. Fit zestaw vs czekolada proteinowa!

Czekolada od WKSKLEP. Już kiedyś o niej pisałem, ale w nieco innym kontekście. Tym razem chciałbym się skupić na jej porównaniu z przekąskami dostępnymi w sklepach spożywczych. Czekolada za 30 zł? Dokładnie tak. Taka cena utrzymuje się od dnia premiery w ofercie, aż po dzień dzisiejszy. Dziwne? Moim zdaniem nie, bo po co obniżać ceny, skoro czekolady i tak cieszą się dużym zainteresowaniem. Warto jednak być świadomym, że w wielu sklepach spożywczych możemy znaleźć produkty równie smaczne i bogate w białko – w znacznie niższej cenie.

I tak o to przedstawiam wam mój ulubiony zestaw czyli napój proteinowy Fasten/Mleczna Dolina i baton proteinowy Go On Nutrition. Zapłacimy za niego około 7 zł i dostarczymy przy tym ponad 40g białka. To niemal dwa razy więcej niż z droższej o 23 zł czekolady. I choć ja często testuję tutaj droższe produkty, to zaznaczam – baton proteinowy za 10 zł czy czekolada za 30 zł też mają kalorie, a czasem nawet więcej niż Snickers czy Milka. Kluczem jest zdrowy rozsądek i umiar. Kierując się nimi, tym razem wybieram tańszą opcję. Są jakieś granice i moim zdaniem czekolady od WKSKLEP ją przekraczają. A jaki jest twój wybór? Fit zestaw vs czekolada proteinowa . Daj mi znać.

Jeśli podobają Ci się takie posty i widzisz w nich wartość, udostępnij ten post dalej. Dziękuję.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]