Fit redukcja cz.2

Fit redukcja cz.2 – te produkty umilą Ci odchudzanie

Dzisiaj przygotowałem dla Was drugie zestawienie moich TOP produktów podczas redukcji. Podobnie jak w pierwszej części, są tu artykuły ogólnodostępne w sklepach spożywczych oraz sklepach z suplementami. Mamy podobny gust? Dajcie znać!

Popcorn smakowy Haps!

Do kupienia w aż 4 wersjach w Żabce. Poza smakiem, jego największe zalety to m.in prosty skład oraz stosunek objętości do kaloryczności. Jest co jeść!

Napoje Bolero

Super sposób na wypijanie większej ilości płynów w ciągu dnia! Bolero jest dostępne w wielu smakach i dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. 9g proszku + 3l wody.

Aromaty słodzone

Jeżeli lubicie aromatyczne napoje ze Starbucksa, to kawa z dodatkiem aromatu będzie alternatywą. Mają intensywny smak, zapach, wiele zastosowań i ~0 kcal.

Niskokaloryczny ketchup Kotlin

Klasyka od lat! Ketchup Kotlin można kupić w 2 wersjach. Ma tylko 45 kcal w 100g, a smakiem nie odbiega od konkurencji – mocno pomidorowy.

Niskokaloryczne chrupki kukurydziane

Mają 249 kcal w 100g, czyli ok. 130 kcal mniej niż znane “Tygryski”. Nie tracą przy tym na smaku i konsystencji. Dostępne w 3 kształtach.

Syrop “zero” kalorii

Produkt, który potrafi poprawić smak zwykłej owsianki czy omleta bez zbędnych kalorii. Czasem ich smak pozostawia wiele do życzenia, dlatego stawiam na 6pak.

PB2 90% mniej tłuszczu

Odtłuszczone masło orzechowe w proszku. Wystarczy 13g proszku + 1-2 łyżki wody/mleka i mamy smaczną porcję kremu orzechowego. Bardzo lubię!

Niskokaloryczne wafle kukurydziane

Kolejny “magiczny” produkt firmy Granex. Wafle mają tylko 241 kcal w 100g, są dostępne w wersji klasycznej i solonej. Smak jest normalny.

Trochę tych produktów się już uzbierało i mam nadzieję, że i dla Was będą one pomocne. Pamiętajcie, że to są dodatki do diety bazującej na nieprzetworzonej, wartościowej żywności.

Sending
User Review
0/10 (0 votes)

Leave a Reply

%d bloggers like this: