ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
FIT PYTANIA I ODPOWIEDZI #1 – książki

Taaak! Ruszamy z nową serią postów na profilu – FIT PYTANIA I ODPOWIEDZI. Od teraz będą tu gościć...

FIT PYTANIA I ODPOWIEDZI #1 – książki

Taaak! Ruszamy z nową serią postów na profilu – FIT PYTANIA I ODPOWIEDZI. Od teraz będą tu gościć wasze pytania i odpowiedzi z mojej strony. Celem takich treści będzie utrzymywanie danej informacji przez dłuższy czas niż 24 godziny na instastory. Poza tym stanowią one dobrą alternatywę dla relacji wyróżnionych – łatwiej znaleźć interesujący nas temat. Pytania będą różne, ale będziemy obracać się w tematyce fit produktów, suplementów, diety oraz treningu. Zaczynamy od obowiązkowych książek w zakresie odżywiania/zdrowia. Czytaliście już?

„Normy żywienia dla populacji Polski” M. Jarosz
„Żywienie w sporcie” A. Bean
„Żywienie człowieka” J. Gawęcki
„Rozszyfruj swoją krew” P. Ihnatowicz, E. Ptak
„Dietetyka sportowa” B. Frączek, J. Krzywański, H.Krysztofiak

Na początku warto zacząć od pierwszych trzech pozycji, ponieważ są napisane bardziej przystępnym językiem. Normy są dostępne w wersji pdf, która jest darmowa. Kupując „Żywienie człowieka” warto zacząć od tomu „Podstawy nauki o żywieniu”. Każdą książkę można zamówić także z dostawą za granicę, np. Allegro.

Więcej o tych i innych książkach napiszę innym razem, w tym czasie możesz już sięgnąć po pierwsze lektury. Daj znać jakie jeszcze książki polecasz. Pomagajmy sobie. FIT PYTANIA I ODPOWIEDZI!

Jeśli podoba Ci się taka forma przekazu i widzisz w niej wartość, udostępnij ten post dalej. Dziękuję bardzo.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]