ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Fit Nowości Sierpnia 2020 – dużo ciekawych produków!
31.08.2020 23:47
#fit nowości

Wielkimi krokami zbliża się koniec miesiąca, więc nie mogę sobie odmówić zestawienia Fit Nowości Sierpnia 2020! O niektórych...

Fit Nowości Sierpnia 2020 – dużo ciekawych produków!

Wielkimi krokami zbliża się koniec miesiąca, więc nie mogę sobie odmówić zestawienia Fit Nowości Sierpnia 2020! O niektórych już wspominałem, ale nie o wszystkich. Dziś zebrałem je w formie jednego posta, w którym opisuję krótko każdy produkt. Który jest najciekawszy?

Winiary Limitowane Budynie Bez Cukru

W tym miesiącu polska firma Winiary wypuściła na rynek budynie w 3 limitowane budynie! To słony karmel, adwokat i kokos. Wszystkie są bez cukru. Składają się ze skrobi, barwników i aromatów. Guiltfree 1-2 zł.

Ghost Przedtreningówki

To tylko część produktów tej firmy jakie się u nas pojawiły. Od teraz w Strefie Mocy jest dostępna cała oferta Ghost. Wśród nich preworkout Legend oraz Pump z nastawieniem na pompę. Cena to ok. 150 zł za puszkę 350-375g.

Funky Flavors Nowe Aromaty

Guiltfree nie zamierza zwalniać z nowymi aromatami. Tym razem to sernik wiedeński i straciatella w wersji Funky Flavors Sweet 50ml – słodzone sukralozą. Zapowiada się naprawdę ciekawie, będę testować. Sklep Guiltfree za ok. 13 zł.

Maltesers HiProtein Białko

Rodzina odżywek od Mars Protein powiększyła się o nowy smak! Po Twixie, Snickersie i Marsie, czas na Maltesers. Białko w 100g ma 396 kcal, 60B/7.2T/21.6W. Proteiny tu pochodzą z WPC (71%). Na razie tylko w Guilfree. ~70 zł za 450g.

Protella Donuty Bez Cukru

Następcy Jim Buddy’s? Tak mogą się kojarzyć. Pączki z dziurką można kupić 3 smakach, ważą 41.6g i dostarczają 170-190 kcal. Nie mają cukru, a ilość białka średnio satysfakcjonuje – ok. 5g. W sklepie Guiltfree 5 sztuk za ~14 zł.

Monster Energy Ultra Black

W środku tej czarnej puszki kryje się wiśniowy smak Monstera bez dodatku cukru. Na razie nie ma go jeszcze w marketach, ale w sklepach z suplementami tak. Cena nie jest taka zła jak na import, bo ok. 7 zł. Monster Energy Ultra Black jest jest w Strefie Mocy.

Tak wyglądają Fit Nowości Sierpnia 2020, na które moim zdaniem warto jest zwrócić uwagę. W tym miesiącu zagościło u nas naprawdę wiele ciekawych produktów. Zobaczymy co będzie w kolejnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]