ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Fit nowości maja 2020 cz.3 – dominacja słodkości!

A jednak! Maj przyniósł ze sobą tyle fit nowości, że dziś mam dla Was już trzecie zestawienie.Tym razem...

Fit nowości maja 2020 cz.3 – dominacja słodkości!

A jednak! Maj przyniósł ze sobą tyle fit nowości, że dziś mam dla Was już trzecie zestawienie.Tym razem przede wszystkim słodkości, ale nie obyło się i bez jednej wytrawnej propozycji. Poniżej opisałem je w formie notatek – opis, dostępność, cena.

Roleski sosy low fat

Rzuciły mi się w oczy w Lidlu kilka dni temu. Są to sosy jogurtowe w dwóch wersjach: z czosnkiem i sezamem. Oba znalazły się tu dzięki niskiej ilości tłuszczów – ok. 1% i dużej zawartości jogurtu, bo ok. 70%. Cena to ~5 zł.

Fit Cake lody bez cukru

Największa sieć (nie)cukierni od teraz ma w swojej ofercie lody wegańskie, bez cukru i laktozy. Nakładane packą (8.50 zł) lub jako gałki (6.90 zł) – takie ceny obowiązują w Białymstoku. Warszawski Fit Cake też ma lody!

Fit Cake desery w słoiku

Druga nowość maja w Fit Cake to warstwowe desery zamknięte w słoikach. Do wyboru jest aż 9 smaków – m.in Monte, Twix, Pieguski. Mają między 114 kcal, a 367 kcal. Wszystkie wegańskie, bez cukru, laktozy i glutenu.

Dobry sos syrop klonowy

Magazyn wk sklepu zasilił nowy syrop „zero”! Tym razem jest to alternatywa dla Maple Syrup czyli syropu klonowego. W 100ml ma 9 kcal. Ciekawe jak się sprawdzi w towarzystwie amerykańskich naleśników. ~20 zł.

All Nutrition białka grochu

Ich oficjalna nazwa to Vegan Pea Protein i są dostępne w aż 4 smakach. Poza grochem, białka dostarcza ryż, migdały i konopia (mniejszość). Białko ma 418 kcal 72B/8T/15W. Cena za puszkę 500g, to ~40 zł.

Legal Cakes Yogi

Do i tak licznej już rodziny batonów tej firmy dołączył czekoladowo-wiśniowy Yogi. Waży 90g, a jego makro to 343 kcal/12B/40W/15T. Bazuje na daktylach, mące ryżowej, orzechach i wiśniach. Ważny przez 30 dni – 6.49 zł.

W tym miesiącu napisałem aż o 18 fit nowościach! Inne znajdziecie w poprzednich postach z tej serii. Mam nadzieję, że te zestawienia są dla Was przydatne. Smacznego i miłego!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]