fit nowości lipca 2020 cz.1

Fit nowości lipca 2020 cz.1 – jest w czym wybierać!

Pierwsze zestawienie fit nowości w tym miesiącu! Od początku lipca trochę ich się już zebrało, więc czas nieco o nich napisać. O nowych smakach Lay’s Oven Baked już pisałem tutaj. Dzisiaj zatem wspomnę o innych, ale moim zdaniem również bardzo ciekawych rzeczach. Widzieliście te fit nowości lipca?

Skinny Flavour Drops Nowe Smaki

Oferta aromatów od Skinny Food powiększyła się o kilka smaków. Inspiracją były tu popularne drinki. Wśród nich są: Porn Star Martini, Sex on the Beach, Espresso Martini, Blue Raspberry oraz Pina Colada. Czekamy na nie w Polsce.

Krukam Chałwy Smakowe

Super pomysł! Chałwy w słoiku są dostępne w 4 smakach: kakao, pistacja, wanilia i orzechy laskowe. Wartości odżywcze pierwszego to: 568 kcal, 13B/38.6T/39W. Skład każdej opiera się na sezamie (57%) i ksylitolu. Cena ~30 zł za 300g.

Barebells Vegan Protein Bar

Popularne batony od teraz także w wegańskiej wersji. Na razie w 2 rodzajach: Salty Peanut i Hazelnut Nougat. Białko pochodzi głównie z soi, grochu i ryżu. Jeden baton 55g to: 215 kcal, 15B/10T/19W. Dostępne w Guiltfree.pl za ~10 zł.

Białko RuleOne R1 PRO6 Protein

To mieszanka aż 6 rodzajów protein. Izolat, koncentrat, kazeina, hydrolizat, białko jaj i Native Whey Isolate. Teraz w 3 smakach: Chocolate Fudge, Coookies and Cream i Vanilla Ice Cream. Polski debiut tych białek od Rule1 dopiero przed nami.

KFD Nutrition Nowe Kremy

Rafałkowy, laskowy i najbardziej ciekawy – kinderkowy! W 100g ma 508 kcal 9.4B/36T/49W (jest też najmniej kaloryczny). Każdy smak KFD Delicates ma chrupki ryżowe (6%) – w ich składzie jest trochę cukru. Słoiki 500g. Laskowy 30 zł, reszta 20 zł.

Funky Flavors Nowe Aromaty

Co chwilę pojawiają się nowe i ciężko nadążyć z testowaniem! Tym razem dwa: Tiramisu i Biscoff. Mnie bardziej ciekawi ten drugi, bo bardzo lubię krem ciasteczkowy Lotus Biscoff. Liczę, że będzie go przypominać. Butelka 50ml ~12 zł.


Dzisiaj wszystkie fit nowości lipca pochodzą ze sklepów z suplementami i zdrową żywnością. Każda z nich mnie ciekawi, ale nie ukrywam, że to kremy od KFD najbardziej kuszą. Ich test na pewno za jakiś czas pojawi się na profilu. Takich produktów nie można pominąć!

Leave a Reply

%d bloggers like this: