ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Fit Nowości Lipca 2022 – podsumowanie

Fit nowości lipca! Co nowego w świecie fit pojawiło się w sklepach online jak i stacjonarnych? Tutaj znajdziesz...

Fit Nowości Lipca 2022 – podsumowanie

Fit nowości lipca! Co nowego w świecie fit pojawiło się w sklepach online jak i stacjonarnych? Tutaj znajdziesz wszystko w jednym miejscu!

Aromaty Funky Flavors

W lipcu ujrzały światło dzienne 2 nowe letnie smaki aromatów bez cukru i bez tłuszczu! To Funky Flavors Sweet Passion Fruit Mango (tutaj recenzja) oraz Funky Flavors Sweet Passion Fruit Panna Cotta (tutaj recenzja)! Obie nowości oraz inne smaki aromatów są dostępne w sklepie FITREC!

SFD

Allnutrition Nutlove Protein Chocolate Crispy Peach

To proteinowa biała czekolada o smaku brzoskwiniowym z kawałkami liofilizowanych brzoskwiń! Jest bez dodatku cukru i bez oleju palmowego.

Jej baza to tłuszcz kakaowy oraz odżywka białkowa o smaku brzoskwiniowym. 

Jako substancje słodzącą zastosowano erytrytol. Cała tabliczka (100g) posiada 20g białka. Można ją kupić w cenie 19,99 zł w sklepie SFD.

AllNutrition Nutlove Crunchy Flakes with Cocoa

To płatki o smaku czekoladowym! Są bez oleju palmowego i bez dodatku cukru, słodzone maltitolem. Mogą być zdrowszym zamiennikiem dla popularnych, sklepowych płatków śniadaniowych. Opakowanie 300g kosztuje 16,99 zł, dostępne w sklepie SFD.

2 nowe smaki sosów F**king Delicious

To wiśniowy oraz mix owoców egzotycznych! Oba są bez dodatku cukru, słodzone maltitolem. Mają ok. 100 kcal/100 ml. Opakowanie 500 ml można zakupić w cenie 16,99 zł w sklepie SFD.

Biedronka  

Batony GO ACTIVE! 

To nowe batony proteinowe, które pojawiły się w sklepach sieci Biedronka w dwóch smakach: karmelowym oraz malinowym! Nie zawierają dodatku cukru i oleju palmowego.

Białko pochodzi tutaj z wpc oraz kolagenu. Jeden baton wazy 40g posiada ok. 147 kcal (malina) i 156 kcal (karmel). Zawierają 30-32% białka. 

Dokładne makro B 13 / T 6,4 / W 15

Cena: 3,49 zl

Fit Łosoś 

W lipcu również w Biedronce pojawił się Fit Łosoś Wędzony! Posiada 30% mniej tłuszczu w 100g od tradycyjnego łososia! Jest to łosoś wędzony na zimno dymem olchowo-bukowym.

Dokładne makroskladniki na 100g  B: 22g/T: 5,6g/W: 0g

cena: ok 11 zł

Auchan

Jogurty Skyr Mlekovita w 500g opakowaniu! Można je zdobyć m.in. w sklepach Auchan w 500 gramowych wiaderkach w 3 wariantach:

  • naturalny
  • brzoskwinia-marakuja
  • truskawka

Wariant naturalny nie posiada dodanego cukru i ma 60g białka w wiaderku, natomiast do smaków owocowych został dodany cukier. Posiadają 50g białka. Wiaderko można zakupić w cenie 9,49 zł. Można jednak znaleźć za 7-8 zł.

Fajne fit nowości lipca? Jeszcze więcej fit produktów, dietetycznych, proteinowych i bez cukru znajdziesz w sklepie FITREC!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]