ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Fit Nowości Czerwca – podsumowanie

Fit Nowości Czerwca! Jest już lipiec, więc warto podsumować wszystkie fit nowości, jakie ukazały się w czerwcu! FITREC...

Fit Nowości Czerwca – podsumowanie

Fit Nowości Czerwca! Jest już lipiec, więc warto podsumować wszystkie fit nowości, jakie ukazały się w czerwcu!

FITREC – nowe smaki Fajnych Galaretek

W czerwcu marka FITREC poszerzyła ofertę Fajnych Galaretek bez cukru o 2 nowe smaki! To jagoda oraz brzoskwinia! Z pewnością będą idealne na trwające upały!

Wszystkie smaki Fajnych Galaretek kupisz w sklepie FITREC!

WK DZIK

DZIK Energy Tropic to nowy smak napoju energetycznego od WK DZIK. To połączenie owoców egzotycznych. Swoją premierę miał 4 czerwca, a 30 czerwca pojawił się w sklepach sieci LIDL. Więcej o nim w tym wpisie. Najnowszy smak DZIKA Energy oraz mango i klasyczny kupisz tutaj.

Dobre Whey Chocolate Coconut marka WK DZIK wprowadziła do swojej oferty nowy smak białka Dobre Whey, a jest to czekolada z kokosem!

SFD

Zdecydowanie najważniejszą czerwcową nowością AllNutrition jest nowy smak kremu bez cukru Nutlove, a jest to White Chocolate Raspberry, czyli krem o smaku białej czekolady, z wiórkami kokosowymi, kawałkami migdałów i liofilizowanymi malinami! Więcej o nim tutaj!

Swoją premierę miały również nowe praliny Nutlove oraz czekoladowy sos – Sweet Sauce Chocolate

Batony USN Trust Fusion

W czerwcu w sklepie FITREC swoją premierę miały 2 smaki całkowicie nowej serii batonów Trust Fusion! To salted caramel oraz choc caramel cookie! Czy okazały się równie dobre co USN Trust Fusion? Więcej o nich tutaj.

Ostrovit

Do oferty sosów zero marki Ostrovit dołączył nowy smak, a jest nim słony karmel!

Wszystkie smaki: słony karmel, czekolada, truskawka, wiśnia, czekolada wiśnia oraz kokos są dostępne na tutaj!

Szeroki wybór fit produktów znajdziesz w sklepie FITREC!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]