ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Fit Miejscówki cz. 1 – policz makro na mieście!
21.11.2019 18:34
#fit miejscówki

Nowa seria postów! Od dzisiaj poza recenzjami i porównaniami, będą się tutaj pojawiać także zestawienia i rankingi. Mam...

Fit Miejscówki cz. 1 – policz makro na mieście!

Nowa seria postów! Od dzisiaj poza recenzjami i porównaniami, będą się tutaj pojawiać także zestawienia i rankingi. Mam nadzieję, że taka treść również wam się spodoba. Dajcie znać w komentarzu. Będę mega wdzięczny za każdą opinię czy sugestię. Zaczynamy od „fit” cukierni w Polsce.

Fit Cake – tę cukiernię znajdziemy aż w czterech miastach: Wrocławiu, Białymstoku, Skierniewicach i Gliwicach (niedługo otwarcie w Łodzi i Bydgoszczy) Choć nazwa sugeruje co innego, poza ciastami w menu znajdują się kanapki, gofry, sałatki, naleśniki, omlety/jajecznice oraz napoje.

Legal Cakes – klasyk, którego nie trzeba przedstawiać. Warszawskie bistro od niedawna funkcjonuje pod nazwą Legal Kitchen by Legal Cakes. Zjemy tu m.in. kanapki, zupy, pizze, gofry i naleśniki. Nie zapominajmy jednak o ciastach i batonach – one nadal są tu najbardziej popularne.

Cakester – w Krakowie też można zjeść „fit”. Menu Cakester obfituje w oryginalne posiłki. Kupimy tu np. naleśniki, gofry, pancakes, tosty i pierogi. Są tu krakowiacy ? Macie mega miejscówkę.

Chude Ciacho – to również bardzo popularny. lokal. Znajdziemy go w Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi. Największą sławą szczycą się tu ciasta oraz białkowe Freakshake. Poza nimi możemy spróbować np. tortów, pancakes i dań wytrawnych.

Sugarfree – za tą nazwą kryją się przede wszystkim bezcukrowe torty oraz ciasta. To zdecydowane bestsellery warszawiej „fit” cukierni. Nawet najbardziej wymagający powinni znaleźć tu coś dla siebie.

La Fit – to najmłodszy lokal z całego zestawienia, który dopiero nabiera wiatru w żagle. Spróbujemy tu m.in. ciast, pralin, smoothies, a w sezonie letnim naturalnych lodów bez dodatku cukru.
〰️
Jeśli dotrwałeś/aś do tego momentu, masz mój dozgonny szacunek. A tak przy okazji, co sądzicie o recenzjach słodkości i dań wytrawnych z „fit” miejscówek ?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]